Μετάβαση στο περιεχόμενο

Δασική.....


strudel7878

Recommended Posts

Το ΤΕΕ τι κάνει για να προστατεύσει τα μέλη του;» μου είπαν να θέσω το ερώτημα μου εγγράφως και ....

και τι σε πειράζει να το κάνεις εγγράφως;;;

 

αν και θα ήταν πιο φρόνιμο να το κάνει ένας Τοπογράφος

μα καλά οι Τοπογράφοι δεν έχουν συλλογο;

Link to comment
Share on other sites

και τι σε πειράζει να το κάνεις εγγράφως;;;

 

αν και θα ήταν πιο φρόνιμο να το κάνει ένας Τοπογράφος

μα καλά οι Τοπογράφοι δεν έχουν συλλογο;

 

Μα δεν είναι κάτι που με αφορά προσωπικά. Για ποιο λόγο να κάτσω να τρέξω εγώ προσωπικά. Έπεσε στην αντίληψη μου και ενημέρωσα τον φορέα μου. Υποτίθεται ότι αυτή είναι η δουλειά του ΤΕΕ. Κάναμε την επισήμανση εφόσον έπεσε στην αντίληψη μας. Από εκεί και πέρα τι γίνεται; Δηλαδή εάν εγώ ή τέλος πάντων κάποιος από εμάς δεν κινηθεί το ΤΕΕ δεν το αφορά; Αυτή είναι η απορία μου.

Εμένα με ενόχλησε η στάση της υπαλλήλου που λίγο πολύ μου είπε «και τι θες να κάνουμε εμείς τώρα» Για αυτήν την αδιαφορία και το σύστημα βγάζω την ουρά μου απ΄έξω θέλησα να σας ενημερώσω.

Το τι θα κάνω εγώ, ή οποίος από εμάς, από δω και πέρα, είναι άλλο θέμα. Αλλά και αν το κάνω εγγράφως, που θα φτάσω εάν το ΤΕΕ αδιαφορεί;

Link to comment
Share on other sites

μα πολύ καλά έκανες και που τους ενημέρωσες και που μας πληροφόρησες για τη στάση του ΤΕΕ

που για εμένα είναι και πιο σοβαρό θέμα

 

πάντως θεωρώ πως γραπτώς δε μπορεί το ΤΕΕ να αδιαφορίσει

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.