Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ε.Ε.Δ.Μ.Κ και Σύνδεση με τα Δίκτυα ΔΕΗ - ΕΥΔΑΠ


Recommended Posts

Χαίρετε συνάδελφοι, χρειάζομια μια συμβουλή

Έχω βγάλει μια ΕΕΔΜΚ στον δήμο Αθήνας, και χρειάζομαι να συνδεθώ στα δίκτυο. Η άδεια μεταξυ άλλων αφορούσε και λστ. Διαχωρισμός οριζόντιων ιδιοκτησιών.

Που απευθύνομαι και τι πρέπει να κάνω; Ποιο χαρτί και σε ποια υπηρεσία πρέπει να παω;

Μου δώσανε το λινκ https://eservices.cityofathens.gr/, το οποίο όμως μιλάει για οικοδομικές άδειες, ''Θεώρηση Οικοδομικών Αδειών για Σύνδεση με τα Δίκτυα ΔΕΗ - ΕΥΔΑΠ''.

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον πρώτα πρέπει να περάσεις από τον Δήμο με το έντυπο της εεδμκ για να δηλώσεις τα νέα προκύπτοντα τετ. μέτρα για τις ιδιοκτησίες. Μέτα αφού πάρεις την βεβαίωση από το Δημο θα πας στον ΔΕΔΔΗΕ.

Link to comment
Share on other sites

Πριν το ΔΕΔΔΗΕ ίσως χρειαστεί θεώρηση της οικοδομικής άδειας από το αρμόδιο τμήμα της ΥΔΟΜ και επίσης νομίζω απαιτείται και ενημέρωση φακέλου της αρχικής οικοδομικής άδειας

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Για ΕΥΔΑΠ μπορεί κάποιος να μου δώσει τα φώτα του; θέλει θεώρηση από τον δήμο; γίνεται ονλαιν για τον δημο αθηνας (μιλάει για οικοδομικές άδειες)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.