Μετάβαση στο περιεχόμενο

Έληξε: Σεμινάριο για πρακτικούς τρόπους επισκευών-ενισχύσεων κτηρίων από Ο/Σ, Αθήνα, 15.07


Recommended Posts

αν έκανε και Θεσσαλονίκη....

 

Παρατήρηση: Τα κεφαλαία απαγορεύονται τόσο στο κείμενο των δημοσιεύσεων όσο και σ' αυτό των τίτλων.

Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής του forum.

Ευχαριστώ, Παναγιώτης

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ανεξάρτητα που κάνουνε, αυτό που μου τη σπάει έιναι ότι δεν ανεβάζουν τίποτα το site τους. δηλαδή σε αυτή τη χώρα αν δεν εισαι στην αθήνα δεν υπάρχεις

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να γραφτείτε στο forum της ΕλΕΜ και να εκφράσετε τις επιθυμίες σας. Φοβάμαι ότι μέχρι στιγμής είμαι ο μόνος που "γκρινιάζει".

Ακόμα καλύτερα μπορείτε να στείλετε email στον Σεραφίδη ή να του τηλεφωνήσετε.

Link to comment
Share on other sites

Πήγα κι εγώ.Αρκετά ενδιαφέροντα αυτά που ειπώθηκαν αλλά και πάλι ο χρόνος κρίθηκε ανεπαρκής για μια ημερίδα με τέτοιο θέμα.Το δεύτερο μέρος της ημερίδας θα πραγματοποιηθεί τον Σεπτέμβρη και θα περιλαμβάνει κυρίως ανάλυση με φωτογραφίες.

 

Επειδή ζητήθηκε και το υποσχέθηκαν Ελεμ-Κυλάφης,θα αναρτήσουν κάποιες διαφάνειες υπο μορφή σημειώσεων στην ιστοσελίδα τους.....κάποια στιγμή....

Link to comment
Share on other sites

Ποιός είσουν ρε Γιάννη ?:P Εγώ 2η σειρά μπροστά μπροστά. Αυτός που μίλαγε στο τέλος με τον Θόδωρα .....ο αξύριστος !!! :)

 

 

 

Πάρα πολύ καλό το σεμινάριο.

 

Συγχαρητήρια στον Πέτρο και την ΕΛΕΜ

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το βρήκα πολύ καλό αλλά μάλλον ήθελε μια μέρα από το πρωί έτσι ώστε να καλυφθεί πλήρως. Κατά τα άλλα, σαφώς επηρεασμένος από μια μελέτη ενίσχυσης που συμπτωματικά πέρασε την ίδια μέρα (προχθές) έλεγχο στατικών σε κάποια πράγματα είχα τις ενστάσεις μου...

Link to comment
Share on other sites

Αξύριστε Theo δεν ήσουν ο μόνος.....;).Στην επόμενη συνάντηση να φορας μια κονκάρδα του Hannibal και θα σε καταλάβω...Μακάρι να συνεχιστούν τέτοιες ημερίδες και στο μέλλον και όχι μόνο στην Αθήνα.Θα προσπαθήσουμε να τους πείσουμε οτι είναι πολλοί εκεί έξω που ενδιαφέρονται....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.