Μετάβαση στο περιεχόμενο

Κατάλογος για αντλίες λυμάτων


xafto

Recommended Posts

γενικά αντλίες που περιέχουν και λυμάτων

 

wilo.gr, on-line έχει και κατάλογο, η grundfos στα στέλνει δεν τα έχει on-line (πριν κανα 6μηνο που κοιταξα)

 

edit: τωρα που ειδα η wilo http://www.wilo.gr/cps/rde/xchg/gr-el/layout.xsl/1929.htm δεν τον έχει on-line τον φετινο, τους παλιούς πάντως τους κατέβαζες

 

ενω η grundfos τον έχει http://www.grundfos.gr/web/homegr.nsf/Webopslag/EMAS-5K4EMS

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Αντλίες λυμμάτων υποβρύχιες ΗΟΜΑ Γερμανίας.

 

Δυστυχώς δεν υπάρχει online κατάλογος, αλλά για οποιαδήποτε απορία και επιλογή αντλίας, παρακαλώ επικονωνήστε με ********** στα τηλέφωνα ********** ή στο e-mail **********

 

Δεν υπάρχει λόγος να αναφέρονται τα παραπάνω στοιχεία. To θέμα έχει "λήξει" από καιρό και τα στοιχεία επικοινωνίας ενός εμπόρου δεν βοηθούν τα υπόλοιπα μέλη.

miltos

Link to comment
Share on other sites

Για καλές αντλίες, δείτε και τις

 

"TSURUMI"

 

Ιαπωνίας με κοπτήρες. Κομματάκι ακριβές, αλλά αξίζει τον κόπο.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να κοιταξεις στο διαδικτυο και σε ελληνικες εταιριες οπως : ΡΟΗ & Marcopumps εγω δουλευω και με τους δυο και ειμαι απολυτα ικανοποιημενος. Εαν χρειαστεις επαφη στειλε μου πμ

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Εδώ και 2 χρόνια έχω βυθίσει μια ακαθάρτων "Do it" των 800watt από το Alex Pak σε ένα φρεάτιο σε υπόγειο οικοδομής, το οποίο "παράγει" περίπου ένα κυβικό τη μέρα, και δεν είχα το παραμικρό πρόβλημα! Ειλικρινά, δεν πιστεύω πως αξίζει να δώσεις τα λεφτά που θέλει μια καλή, επώνυμη αντλία, όταν οι απαιτήσεις σου είναι περιορισμένες.

Link to comment
Share on other sites

Όταν όμως μιλάμε για αντλία λυμάτων σε ξενοδοχείο, τη θέλεις και τριφασική και ....... να ψήνει και καφέ.....

 

Αστειεύμαι thanar...προφανώς ανάλογα με τις απαιτήσεις....και τη χρήση και την αξιοπιστία που χρειάζεσαι κάθε φορά.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.