Μετάβαση στο περιεχόμενο

κληρονομικα


Recommended Posts

κληρονομησα ενα δυοροφο..στο εισογειο μενω εγω στο δευτερο καποιος αλλος χωρις ενοικιαστηριο ηταν δια του λογου με τον αδελφο μου και αφου πεθανε χανετε η συμφωνια..αυτος δεν βγαινει δεν ξερω πως να τον βγαλω απο οτι λενε πρεπει να τελειωσω με τα κληρονομικα..εντωμεταξη κλεβει ρευμα με κρυφο μπαι μπας απο το ρολοι μου πριν τον πινακα μου  γιατι το δικο του το πηραν για οφειλες και παραβασεις,,,απο οτι λενε δεν μπορω να κανω τιποτα μεχρι να τελειωσω με τα χαρτια αλλα ωστοσο τα χρωστουμενα θα ειναι χιλιαρικα...το ρολοι ειναι στο ονομα τις θειας που και αυτη απεβιωσε.υπαρχει λυση? μπορω να κανω κατι? 

 

Βάζε τόνους στο κείμενο σου για να μη κλειδώσει. Είναι υποχρεωτικό από τους κανόνες.

Κάνε διόρθωση. Επιλέγεις τις 3 τελίτσες άνω δεξιά του κειμένου και επιλέγεις επεξεργασία.

Didonis

Edited by Didonis
Link to comment
Share on other sites

α] να μιλησεις με τον μηχανικο σου, να δει αν υπαρχουν αυθαιρεσιες

β] να μιλησεις με τον λογιστη σου για το εαν δηλωνε ο αποβιωσας τα μισθωματα

[και μετα τον θανατο του αδελφου σου, εσυ]

 

γ] πότε απεβιωσε;

  Προφανως, θα μιλησεις και με δικηγορο, αφου ξεμπλεξεις με τα κληρονομικα,  για το θεμα της "κλοπής ρευματος"  και την εξωση 

εδιτ

εχεις και "θεμα" με τα δημοτικα τελη και το ΤΑΠ...

 

 

 

Edited by dimitris GM
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.