Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αριθμός Ο.Τ. στην Πάτρα


Recommended Posts

Συναδελφοι καλημερα..

Ισως ειναι λιγο δυσκολο και περιεργο αυτο που θα ζητησω, αλλα ζητω την κατανοηση σας..

 

Πριν καμια 15ρια μερες ειχα παει στην πατρα να μετρησω ενα διαμερισμα μιας θειας μου γιατι θελει να το πουλησει.. Γυρνοντας και αφου μου εδωσε ολη τη χαρτουρα που ειχε, διαπιστωσα οτι ουτε στο συμβολαιο ουτε στο τοπογραφικο της αδειας (του εβδομηντα τοσο) δεν αναγραφει ΟΤ..

 

Το ερωτημα μου ειναι αν καποιος συναδελφος απο εκει μπορει να με βοηθησει στο να εντοπισουμε μαζι το ακινητο και να μου πει το ΟΤ, ωστε να γλιτωσω το ταξιδι..

 

Ευχαριστω για οποια βοηθεια..

Link to comment
Share on other sites

νομίζω υπήρχε κάτι σε gis στην πάτρα.

όλο το Σ.Π. μπες στο εκεί τμήμα τεε μήπως υπάρχει να το κατεβάσεις

 

http://portal.tee.gr/portal/page/portal/teepatra/freeware

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω Chrisven!

 

Πολυ καλη δουλεια απο τους εκει συναδελφους.. Μακαρι να ειχε και αναζητηση με ονοματα δρομων, αλλα απο το τιποτα...

 

Ευχαριστω και παλι..

Link to comment
Share on other sites

Στην σχολή Π/Μ υπάρχουν οι χάρτες (κάναμε από παλιά εργασία πεδίου, πολεοδομική αποτύπωση ανά οδούς, θυμάμαι είχα αναλάβει την Κερυνειας).

 

Από το ΤΕΕ στην Πάτρα θα βγάλεις άκρη σίγουρα... Πάρε ένα τηλεφωνάκι και θα σου πουν τι πρέπει να κάνεις, ίσως σου δώσουν άμεσα και την απάντηση.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.