Μετάβαση στο περιεχόμενο

Περί Ελλάδας και Ελλήνων, νυν και αεί και εις τους αιώνας...


Chilon

Recommended Posts

Εμ βέβαια,στο Αμέρικα πώς να τα ξέρει όλα αυτά?:)

 

Μπράβο στο παιδί πάντως,αλλά με το μπράβο θα μείνει.Κ με την κριτική αν δεν ''πετύχουμε''......;).Θυμηθείτε αυτά που προανέφερα περί εθνικής ενότητας.

 

Να μην ξεχνάμε κ την απαίσχυντη συμπεριφορά που έχουμε δείξει σε ολυμπιονίκες κατά καιρούς....έτσι,να τα λέμε όλα,όχι μόνο αυτά που μας βολεύουν...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 242
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ε, ρε Κώστα Πλεύρη που θέλουν μερικοί από εδώ μέσα..μερικούς τους διαβάζω και μου θυμίζουν τον Τρεμόπουλο..μόνο που και αυτός πήρε αυτό που του άξιζε..***********

Eπειδή εγω κατάλαβα....

Μην χρησιμοποιείτε τέτοιες εκφράσεις.

acnt

Link to comment
Share on other sites

Ε, ρε Κώστα Πλεύρη που θέλουν μερικοί από εδώ μέσα..μερικούς τους διαβάζω και μου θυμίζουν τον Τρεμόπουλο..μόνο που και αυτός πήρε αυτό που του άξιζε..τον Τρεμό-πούλο..

δηλ;;;;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Ε, ρε Κώστα Πλεύρη που θέλουν μερικοί από εδώ μέσα..μερικούς τους διαβάζω και μου θυμίζουν τον Τρεμόπουλο..μόνο που και αυτός πήρε αυτό που του άξιζε..τον Τρεμό-πούλο..

 

Τον τιμώρησαν τον Τρεμό-πουλο, τον βγάλαν ευρωβουλεύτη. (ούτε στο ονειρό του το είδε ποτέ). Για τους μερικους εδω μέσω μπορείτε να τους στείλετε Μακρόνησο ή δημόσια διαπόμπευση στο σύνταγμα με πίσσα και πούπουλα.

Link to comment
Share on other sites

τι θα κάνει ο εν λόγω κύριος και σε ποιον εδώ μέσα;

 

Θα νας γνωρίσει τον Κώστα Πλεύρη που είναι φιλαράκια.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.