Μετάβαση στο περιεχόμενο

Σεμινάρια από ΕΕΤΕΜ για Ενεργειακούς Επιθεωρητές


stayros

Recommended Posts

Όσοι Μηχανικοί ΤΕ θέλουν να γίνουν ενεργειακοί επιθεωρητές ας δηλώσουν ενδιαφέρων.

 

http://www.eetem.gr/docs/anak_2009_09_04.pdf

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το ''Όσοι Μηχανικοί ΤΕ θέλουν να γίνουν ενεργειακοί επιθεωρητές...'' καλό είναι να το αλλάξεις γιατί είναι λίγο παραπλανητικό. Έτσι όπως το γράφεις είναι σαν να λες ότι όποιος πάει εκεί θα γίνει και ενεργειακός επιθεωρητής...

Ακόμα δεν είδαμε τον σχετικό Νόμο, μην βιαζόμαστε.

Link to comment
Share on other sites

ναι μηχανικούς και ΠΕ+ΤΕ.

 

επίσης, όπως έχω πει από τον Απρίλιο-Μάιο στο αντιστοιχο thread στους μηχανολόγους,

 

από την πληροφόρηση που είχα από Νεα Υόρκη από τα κεντρικά,

 

αφορά και φυσικο-χημικο-μαθηματικούς.

Link to comment
Share on other sites

@alej Υπάρχει περίπτωση να θες να γίνεις ενεργειακός επιθεωρητής και να μην πας σε σεμινάριο;

Link to comment
Share on other sites

Εγω νομιζα οτι θαταν μονο για μηχανολογους-ηλεκτρολογους. Βασικα αν θα μπορουσαμε να μαθουμε τις ωρες και μερες θαταν σημαντικο, γιατι δεν εχουμε ολοι ολα τα απογευματα αδεια.

Link to comment
Share on other sites

@alej Υπάρχει περίπτωση να θες να γίνεις ενεργειακός επιθεωρητής και να μην πας σε σεμινάριο;

 

Αν δεν δούμε πρώτα τον σχετικό νόμο ότι και να λέμε είναι στον αέρα. Κι εγώ πάω σε σεμινάριο αλλά δεν ξέρω τι θα γίνει

Link to comment
Share on other sites

Ε, ειδοποιώ μήπως θέλουν να πάνε και άλλοι για τους ίδιους λόγους που πας και εσύ από τώρα...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.