Μετάβαση στο περιεχόμενο

Απάντηση σε βιογραφικό


harittos_ch

Recommended Posts

Τι εννοείτε δηλαδή να ανοίξουμε θέμα " Μηχανικοί και γυναίκες???

Δεν υπάρχουν γυναίκες μηχανικοί?????????

Α παιδιά το παραξηλώσαμε το θέμα...... :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 41
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

off topic (εδω και μερικα post)

Η καλυτερη λυση για τους ανασφαλεις αντρες μηχανικους, ειναι να παντρευονται γυναικες μηχανικους (κατα προτιμηση αλλης ειδικοτητας). Ετσι, την εχουν απο κοντα, δουλευουν και οι δυο 20 ωρες το 24ωρο, μοιραζουν την δουλεια, κατανοουν απολυτα την φραση "αυτος ο μηνας δεν βγαινει με τιποτε", αν προλαβουν να κανουν παιδι το μεγαλωνουν στο γραφειο και δεν ξοδευουν λεφτα για baby-sitter (οταν μεγαλωσει λιγο το παιρνουν και στην οικοδομη).

Η συνταγη ειναι δοκιμασμενη.

@vasiliki-cv

μην θυμωνεις, μια "αρχαια" γυναικα - μηχανικος ειμαι κι εγω :smile:

Link to comment
Share on other sites

Δεν θύμωσα.. ίσα ίσα που συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Αφού μάλιστα και το "άλλο μου μισό" είναι μηχανολόγος ελπίζω να ακολουθήσουμε την πετυχημένη συνταγή.

Link to comment
Share on other sites

Αφού μάλιστα και το "άλλο μου μισό" είναι μηχανολόγος.........

 

ΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨΨ!!!!!!!!!!!!!!

 

Αν έχετε κ ο καθένας από τους δυό σας ένα αδερφό δικηγόρο (να σας στέλνει τα εξώδικα) κ ένα γιατρό (να σας τσεκάρει την πίεση από τη δουλειά),τότε είστε ΣΟΥΠΕΡ για τη ζωή σας!!:lol:

 

Αν όντως έχετε,θέλετε να κουμπαριάσουμε?:lol:

 

...οταν μεγαλωσει λιγο το παιρνουν και στην οικοδομη

Αυτό είναι μεγάλη αλήθεια.Εγώ ήδη πήρα μάρσιπο κ καπελάκι bob o μάστορας,έτσι ώστε να αποφύγουμε κ τα ατυχήματα!!!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

off topic (εδω και μερικα post)

Η καλυτερη λυση για τους ανασφαλεις αντρες μηχανικους, ειναι να παντρευονται γυναικες μηχανικους (κατα προτιμηση αλλης ειδικοτητας).

 

Και ίδιας ειδικότητας να είναι δεν υπάρχει πρόβλημα. Απλώς αυτή θα έχει το γραφείο και το παιδί και εσύ θα τρέχεις για τις εξωτερικές δουλειές.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι μεγάλη αλήθεια.Εγώ ήδη πήρα μάρσιπο κ καπελάκι bob o μάστορας,έτσι ώστε να αποφύγουμε κ τα ατυχήματα!!!!:lol:

 

μην ξεχασεις τον προληπτικο αντιτετανικο :)

 

Και ίδιας ειδικότητας να είναι δεν υπάρχει πρόβλημα. Απλώς αυτή θα έχει το γραφείο και το παδί και εσύ θα τρέχεις για τις εξωτερικές δουλειές.

 

δεν διαφωνω αρκει να μην ειναι και οι 2 αρχιτεκτονες.

ως γνωστον οι "καλλιτεχνικες" φυσεις εχουν συχνα αλυτες και εντονες διαφωνιες περι δημιουργιας ;)

Link to comment
Share on other sites

...εχουν συχνα αλυτες και εντονες διαφωνιες...

Στην αρχή μπορεί να υπάρχουν έντονες διαφωνίες· αλλά σιγά - σιγά θα κατανοήσει αυτός που πρέπει εκ των δύο συζύγων, ότι

είναι μάταιο να εκφράζει (αντίθετη) γνώμη.:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Στην αρχή μπορεί να υπάρχουν έντονες διαφωνίες, αλλά σιγά - σιγά θα κατανοήσει αυτός που πρέπει εκ των δύο συζύγων ότι

είναι μάταιο να εκφράζει (αντίθετη) γνώμη.:lol::lol::lol:

 

σωστα, γιατι αν συνεχισει να διαφωνει θα πεθανει απο ασιτια και απλυσια :P

Link to comment
Share on other sites

Μπα, δεν νομίζω ότι θα πεθάνει από έλλειψη τροφής ή φροντίδας και ο λόγος είναι απλούστατος.

Θα έχει πεθάνει από έλλειψη ύπνου, εκτός αν έχει την προνοητικότητα να απολέσει οικειοθελώς την αίσθηση της ακοής (κοινώς, να κουφαθεί).:lol:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.