Μετάβαση στο περιεχόμενο

Δωρεάν εκπαιδευτικά σεμινάρια (e-learning) μέσω του e-Μηχανικοί


ΓΙΑΝΝΗΣ Γ

Recommended Posts

Συνάδελφοι,σήμερα που πήγα να παραλάβω τη βεβαίωση παρακολούθησης, μ ενημέρωσαν γι αυτό http://213.175.201.100/~teeclass/index.php. Γραφτείτε πάνω αριστερά στη σελίδα.Σύμφωνα με τα λεγόμενα τους, τα διαθέσιμα μαθήματα θα αυξηθούν.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 23
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπράβο Γιάννη που το επεσήμανες :smile: ! Ευχαριστούμε πολύ , αν μπορείς κάνε ένα κόπο να το υποβάλλεις και σαν είδηση να μπει στην κεντρική σελίδα γιατί νομίζω αξίζει να το δουν όσο το δυνατόν περισσότεροι !

Link to comment
Share on other sites

Αν πάντως γίνουν όπως έγιναν για το e-Μηχανικός (στις περιπτώσεις που δεν συμπληρώθηκε ο αριθμός ατόμων), μην περιμένετε και τίποτα της προκοπής. Εγώ τους έστειλα επιστολή διαμαρτυρίας για το επίπεδο του σεμιναρίου...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τους έστειλα επιστολή διαμαρτυρίας για το επίπεδο του σεμιναρίου...

 

Σαν να τους βλέπω μπροστά μου με τα αυτιά ιδρωμένα και να μην ξέρουν τι να κάνουν !

Link to comment
Share on other sites

Ναι και γω κάπως έτσι τους φανταζόμουν να είναι όταν θα τη διάβαζαν! Το νόημα ήταν ότι εξοργίστηκα... Και φυσικά ουδεμία απάντηση...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Όταν ξεκίνησε όλη η διαδικασία είχα κάνει αίτηση για τα σεμινάρια αλλά δεν ήμουν μέσα στους "τυχερούς" . Με βάση εκείνη την αίτηση να περιμένω τώρα η θα πρέπει να κάνω καινούρια?

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά πάω να ανοίξω λογαριασμό και μου λέει ασυμφωνία ονόματος και Αριθμού Μητρώου... τα τηλέφωνα είναι σαν να μην υπάρχουν!!! τι π@π@ριές είναι αυτές???

μας δουλεύουν χοντρά μου φαίνεται...

Link to comment
Share on other sites

Κάνεις ένα username, συμπληρώνεις τα στοιχεία και γράφεσαι... Θα σου έρθει ένα email που θα σε πληροφορεί ότι:

 

"Καλώς ήρθατε στο Εξοικονόμηση ενέργειας –

Ενεργειακή Αποδοτικότητα κτιρίων.

Εφαρμογή Ευρωπαϊκών Μεθοδολογιών και

Λογισμικών για τη βελτίωση της ενεργειακής

απόδοσης των κτιρίων!

 

Ένα από τα πρώτα πράγματα που θα πρέπει να

κάνετε είναι να επεξεργαστείτε τη σελίδα

με το προφίλ σας μέσα σε αυτό το μάθημα ώστε

να μάθουμε περισσότερα για εσάς"

 

Και γω χθες το έκανα... Θα το ψάξω περαιτέρω... ;)

Link to comment
Share on other sites

Πολλά μαθήματα δεν έχουν σημειώσεις, είναι μόνο οι διαφάνειες της παρουσίασης... Πως θα μπορέσω να τα εκτυπώσω? Γνωρίζει κανείς?

Και άντε πήραμε 1-2 μαθήματα... μετά? Αυτό είναι? Οι σημειώσεις και οι διαφάνειες?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.