Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αγροτεμάχιο που τεμνεται από το όριο Ζ.Ο.Ε.


Recommended Posts

Η "ενδιαφέρουσα" άποψη που υποστηρίζει ο GRTOPO (και όχι μόνο) βασίζεται στο γεγονός ότι, η έκταση των 65 τμ, η οποία, όπως υπέδειξε, θα μπορούσε και να μην υπάρχει, με μια ελαφρά μετακίνηση του ορίου στην "πραγματική" του θέση, ΔΕΝ μπορεί να δεσμεύει τη συνολική έκταση των 10000 τμ, δηλαδή η συνολική αυτή έκταση ΔΕΝ περιλαμβάνεται στη ΖΟΕ.

 

Εκτός εάν τα πράγματα δεν είναι όπως τα περιγράφεις, αλλά αντίθετα.

Link to comment
Share on other sites

@ΜΑΚΑΡ δεν έχω κανέναν λόγο να σου περιγράψω διαφορετική κατάσταση από την πραγματική...! Ωραία κατανοητό! Σε πια περίπτωση όμως επηρεάζεται η κατάτμηση του αγροτεμάχιο από τη Ζ.Ο.Ε.;

Link to comment
Share on other sites

Μα... αυτό που λέει ο GRTOPO και εγώ είναι ότι, η έκταση των 10000 τμ δεν περιλαμβάνεται στη ΖΟΕ και, επομένως, δεν ισχύουν, γι' αυτήν, οι ρυθμίσεις της ΖΟΕ.

Link to comment
Share on other sites

....ΟΚ .... δεν πείθεσαι... ούτε από μένα αλλά ούτε ΚΑΙ από τον μέγιστο ΜΑΚΑΡ!!!

Λοιπόν ΔΕΝ επιτρέπεται η κατάτμηση σε ΚΑΜΙΑ περίπτωση αν πατάει έστω και 1τμ από τα 10000τμ, εντός της ΖΟΕ!!! satisfied now???

Link to comment
Share on other sites

τώρα έρχεστε στα λόγια μου :) :) !!!! το θέμα είναι στην πραγματική κατάσταση τι ισχύει και ισχύει ότι δεν κατατμήται.

Από εκεί και πέρα ο θεός να βάλει το χέρι του!!

 

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις!

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς .... δεν "έπιασες" το ύφος μου!

Γιατί ρωτάς τότε αφού θα κάνεις αυτό που έχεις στο μυαλό σου και μόνο αυτό??

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.