Μετάβαση στο περιεχόμενο

Κλήρωση για δωρεάν άδειες χρήσης λογισμικού Αμοιβών από την Insoft - No2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 162
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τυχερός αριθμός του λαϊκού λαχείου είναι ο 42343 του οποίου τα τρία τελευταία ψηφία που θα χρειαστούμε για την κλήρωση είναι τα 343.

 

Είχαμε 138 συμμετοχές, οπότε είμαστε στην υποκατηγορία μεταξύ 100-166 κλήρων, και κερδίζει η δημοσίευση Νο 23 που συμμετείχε με τους αριθμούς 133,134,135,136,137 και 138.

 

Νικητής της δεύτερης άδειας χρήσης είναι ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ

 

Παρακαλώ να επικοινωνήσει μαζί μου με π.μ. για να παραλάβει την άδεια χρήσης από την Insoft.

 

Δημήτρη συγχαρητήρια!!!

 

Καταρχήν συγχαρητήρια!!!

Αλλα εξηγήστε μου λίγο πως βγαίνει ο νικητής. Εγω γιατί νόμιζα οτι κερδίζει το 343;

Δεν θα έπρεπε να κέρδιζε το νούμερο 58. Αφού 6λ-5=6χ58-5=343.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ, την ιστοσελίδα ΜΑΣ και την insoft, για την ευγενική της προσφορά. Ελπίζω και άλλες εταιρείες λογισμικού να ακολουθήσουν το παράδειγμα της insoft. Εύχομαι καλή τύχη σε όλους τους συναδέλφους για την επόμενη κλήρωση. Ευχαριστώ !!!

Link to comment
Share on other sites

ge_liakos ευχαριστώ πολύ για την διόρθωση, έχεις δίκιο και ζητώ συγγνώμη για το λάθος που έκανα.

 

Διόρθωσα την δημοσίευση με τον νικητή εδώ: http://www.michanikos.gr/showpost.php?p=176056&postcount=139 και τελικός νικητής είναι ο cdrak.

 

Παρόλα αυτά, θέλω να ευχαριστήσω θερμά και την Insoft καθώς προσφέρει μια 6μηνη άδεια χρήσης του προγράμματος Αμοιβές Μηχανικών και στον Δημήτρη.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στους διαχειριστές του forum για την διενέργεια των διαγωνισμών, και συγχαρητήρια στους τυχερούς μέχρι στιγμής.

Καλή τύχη σε όλους για τις επόμενες κληρώσεις και εύχομαι να υπάρξουν ακόμα περισσότεροι διαγωνισμοί με ανάλογη επιτυχία :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.