Μετάβαση στο περιεχόμενο

Archline.xp interior


Recommended Posts

Καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω τι γνώμη σας για το archline.xp interior.ειναι λογισμικο το οποίο ειναι για εσωτερικους χώρους διακόσμηση κλπ.Έχει κάποιος χρησιμοποιήσει το συγκεκριμένο λογισμικό.Θα ηθελα να αγοράσω πρόγραμμα για το σχεδιασμό εσωτερικών χώρων και θα ήθελα τι γνώμη σας σχετικά με αυτο

ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό. Έχω χρησιμοποιήσει την απλή έκδοση (σε demo) και μου άρεσε.

Μπορείς να εισάγεις στο μοντέλο σου επώνυμα ή μη 3-D αντικείμενα (έπιπλα κτλ) από το goole warehouse.

Δεν έχω χρησιμοποιήσει όμως κάποιο άλλο για να κάνω σύγκριση.

Νομίζω όμως ότι και το κανονικό Archline XP βολεύει.

 

Συγνώμη για το διαδοχικό post αλλά δε μπορώ να κάνω edit στο προηγούμενο. Ας τα ενώσει ένας mod.

Για δες αυτά τα video μπορεί να πάρεις μια εικόνα.

ARCHline.XP 2010 Kitchen Design with Configurator

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

To Archline.XP στην έκδοση 2010, είναι ένα πολύ δυνατό εργαλείο. Το έχω από την έκδοση 2007. Οι παλιότερες εκδόσεις δεν ήταν τόσο αξιόπιστες, όμως στην τελευταία έκδοση έχουν γίνει φοβερές βελτιώσεις και διορθώσεις. Σε σύγκριση με το Archicad υστερεί μεν, αλλά υπερτερεί σε διάφορα εργαλεία όπως το freeform tool, το εργαλείο που κάνεις ντουλάπες, κουρτίνες, τραπεζομάντιλα κ.α. Και το μεγαλύτερο πλεονέκτημά του είναι η τιμή. Το έχω τόσα χρόνια το πρόγραμμα και είναι η πρώτη φορά που το συστήνω σε συνάδελφο. Τις προηγούμενες εκδόσεις δεν θα τις πρότεινα. Ελπίζω να βοήθησα!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.