Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ταμπέλα γραφείου


rock'n'rolla

Recommended Posts

Και καλή αρχή... Να μην ξεχιόμαστε!!! :lol:

 

Δεν ξέρω φίλε μου... Πιστεύω πως την δουλειά αυτή την κάνει η καρτούλα σου που θα την δώσεις εσύ ή ο δικός σου άνθρωπος.

 

Το πιό σωστό είναι κάνοντας την βολτούλα σου, να δεις τί κάνουν οι συνάδελφοι στην πόλη σου... Πράξε ανάλογα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 26
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Είναι αυτονόητο ότι πρέπει να υπάρχει τηλέφωνο. Δεν υπάρχει ταμπέλα γραφείου χωρίς τηλέφωνο. Αν περάσει (περαστικός) πελάτης ενόσω είσαι κλειστός, αν δεν έχεις τηλέφωνο μάλλον δεν θα μπει στον κόπο να ξαναπεράσει μέχρι να σε πετύχει ανοιχτό.

Link to comment
Share on other sites

Μπορει αν θελει να το αναγραψει στην πορτα, αντι στην ταμπελα του γραφειου του. Ουτως ή αλλως κατι θα αναγραψει και στην τζαμαρια του γραφειου του, εκτος και αν μιλαμε για διαμερισμα / γραφειο 1ου-2ου οροφου.

Link to comment
Share on other sites

εγω επελεξα γιατι τωρα που υπαρχει κριση ειπα λιγο να κουνηθω...

 

 

ταμπελα διαφανη στο οριο του οικοπεδου μικρη...

και το σκεφτομαι και για ταμπελα στον 4 οροφο αναλογα ...

 

και ζητησα απο εναν γνωστο να μου σχεδιασει μια καλη καρτα....

Link to comment
Share on other sites

συναδελφε qmd

 

τοσα χρονια αν δεις τις καρτες μου ουτε πουχα δωσει και μοιαζανε σαν τις ιατρικες...ασπρες με μαυρα γραμματα...οποιος ζηταγε ττουλεγα το κινητο μου.....αν θελει να σε παρει θα σε παρει...

σε κτιρια ουτε ταμπελα ουτε τιποτα...

στο γραφειο παλι τιποτα....

 

 

ενταξει δενε χω φτασει ακομα στο σημειο να κανω διαφημιση με ταμαξι μου με επιγραφες αλλα ενταξει λιγο κουνημα δεν βλεπτει

Link to comment
Share on other sites

Φίλε akius το σχόλιο δεν είχε αρνητική διάθεση. Απλά το έχω και γω διαπιστώσει σε κουβέντες με άλλους συναδέλφους ότι σε τέτοιες περιόδους χρειάζεται τουλάχιστον κάποιο ξεκούνημα, αλλά πάλι θεωρώ ότι το ενδεχόμενο κέρδος από τη διαφήμιση θα είναι πρόσκαιρο, καθώς η πίτα θα συνεχίσει να μικραίνει αφού στην αγορά πέφτει όλο και λιγότερο χρήμα.

Link to comment
Share on other sites

αλλά πάλι θεωρώ ότι το ενδεχόμενο κέρδος από τη διαφήμιση θα είναι πρόσκαιρο, καθώς η πίτα θα συνεχίσει να μικραίνει αφού στην αγορά πέφτει όλο και λιγότερο χρήμα.

 

Αν δεν πέσει χρήμα στην αγορά, απλά ξοφλήσαμε. Σαν κλάδος, σαν έθνος, σαν χώρα. Είμαστε για μετανάστευση. Δεν το συζητάμε καν αυτό. Τέλος. Θα πέσει αναγκαστικά κάποια στιγμή χρήμα όμως, για αυτό και συζητάμε για διαφήμιση από τώρα. Ξεκινάμε απλά να αλλάζουμε σιγά-σιγά νοοτροπία ώστε να είμαστε έτοιμοι.

Link to comment
Share on other sites

συναδελφε qmd

 

δεν πηρα αρνητικα το σχολιο σου...συγγνωμη αν ο τροπος εκφρασης μου εδειξε οτι ετσι το πηρα....

ενα φορουμ με συναδελφους ειμαστε που προσπαθει ο ακθενας να βοηθησει και να βοηθηθει ..καθε σχολιο και καθε κριτικη καλοπροαιρετη δεκτη !!

 

καλο κουραγιο σε ολους μας θαθελα να ευχηθω και καλη δυναμη....

 

το καλες δουλειες δεν το λεω γιατι η/χ κτλ σιγουρα δεν ειναι γιαυτο το οποιο σπυδασαμε αλλα ενας τροπος να βγαλλουμε την χρονια !!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.