Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ταμπέλα γραφείου


rock'n'rolla

Recommended Posts

Οι κλειστοι ηχ ειναι τοσοι πολλοι, που τελικα περα απο το οποιοδηποτε κερδος μπορει να εχει καποιος, ο σκοπος τουλαχιστον για τους νεους μηχανικους ειναι να αυξησουν τις γνωριμιες τους με τους "μελλοντικους" πελατες τους και μονο. Εγω ετσι το βλεπω...

 

ΥΓ. Μακαρι να κινηθουν αρκετοι ιδιοκτητες γιατι αλλιως...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 26
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Μια παλι καλη διαφημιση μπορει να γινει και στο εργο που θα κατασκευασεις,βαζοντας μια ταμπελα.σχετικα μικρη σε διασταση...αναγραφοντας:

(Mελετη-επιβλεψη-κατασκευη και απο κατω το ονομα σου)..στανταρ αν ειναι ενα καλαισθητο οικοδομημα,θα σε επισκευτουν...

Link to comment
Share on other sites

ναι μονο να τα κανει ολα αυτα...

 

οχι σαν καποιους συναδελφους ενω κανουν μονο την μελετη φερνουν την ταμπελα τους που ταχει ολα και σου λενε αυτην εχω μονο !!!

Link to comment
Share on other sites

ναι μονο να τα κανει ολα αυτα...

 

οχι σαν καποιους συναδελφους ενω κανουν μονο την μελετη φερνουν την ταμπελα τους που ταχει ολα και σου λενε αυτην εχω μονο !!!

 

καλα...αυτο εννοειται...

Link to comment
Share on other sites

εγω επελεξα γιατι τωρα που υπαρχει κριση ειπα λιγο να κουνηθω...

 

 

ταμπελα διαφανη στο οριο του οικοπεδου μικρη...

και το σκεφτομαι και για ταμπελα στον 4 οροφο αναλογα ...

 

και ζητησα απο εναν γνωστο να μου σχεδιασει μια καλη καρτα....

 

 

Κι εγω ειμαι λατρης της επιθετικης διαφημισης.

Υπαρχει ενα προγραμμα που μπορεις να το κατεβασεις,business cards mx και να κανεις οτι καρτα θες....Ακομα μπορεις να την τυπωσεις στον εκτυπωτη σου.

 

Εγω ηδη δουλευωτις καρτες,ειναι σχετικα γελοιο.

Ακομη,ετοιμαζω και website αν και δεν εχω εμπειρια απο αυτα.

 

σχετικα με την ταμπελα κι εγω θα συμφωνησω οτι μπορεις το τηλεφωνο να το γραψεις στο τζαμι κατω δεξια αν προκειται για ισογειο.Ειναι διακριτικο.

Κι εγω μαλλον αυτο θα κανω.Τηλεφωνο οπωσδηποτε αλλα διακριτικα.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω ειμαι λατρης της επιθετικης διαφημισης.

Υπαρχει ενα προγραμμα που μπορεις να το κατεβασεις,business cards mx και να κανεις οτι καρτα θες....Ακομα μπορεις να την τυπωσεις στον εκτυπωτη σου.

 

Εγω ηδη δουλευωτις καρτες,ειναι σχετικα γελοιο.

Ακομη,ετοιμαζω και website αν και δεν εχω εμπειρια απο αυτα.

 

[Off topic] Ωραιο προγραμματακι, οντως. Μπορεις επισης αν δεν σε βολευει να χρησιμοποιησεις το Publisher. To Website με τι προγραμμα το φτιαχνεις ? Προσπαθησα με το Dreamweaver αλλά σε ενα σημειο κολλαει ασχημα αν δεν γνωριζει καποιος.

Γνωριζετε μηπως - στο περιπου - ποσο μπορει να χρεωνουν εξω για την κατασκευη ενος website (οχι απο τα ιδιαιτερα πολυπλοκα) ? [/Off topic]

Link to comment
Share on other sites

[Off topic]Γνωριζετε μηπως - στο περιπου - ποσο μπορει να χρεωνουν εξω για την κατασκευη ενος website (οχι απο τα ιδιαιτερα πολυπλοκα) ? [/Off topic]

Μπορεί και τίποτα. Κοίτα αυτό: http://www.weebly.com/

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.