Μετάβαση στο περιεχόμενο

Σεμινάρια Πυροπροστασίας


stayros

Recommended Posts

Η engineer intelligence κάνει σεμινάρια πυροπροστασίας. Έχει κανείς ιδία πείρα να μου πει ποιότητα, τιμές κτλ (μέσω pm για να μην θιχτεί κανείς).

Link to comment
Share on other sites

με ενδιαφέρει και εμένα το παραπάνω σεμινάριο αλλά δεν ξέρω την ποιότητα και ανα ξίζει τον κόπο και τα έξοδα. το έχει παρακολουθήσει κανείς παλιότερα για να μας ενημερώσει?

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

έχει παρακολουθήσει κανένας συνάδελφος το σεμινάριο πυρασφαλείας, γιατί σκεφτόμουνα να δηλώσω συμμετοχή τελικά

Link to comment
Share on other sites

Αν διαβασετε προσεχτικα τον Κανονισμο Πυροπροστασιας ειναι πολυ ευκολα να βγει μια μελετη..

Ειδικα για συνηθη κτηρια χωρις ειδικες απαιτησεις..

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ ήδη έχω ασχοληθεί με κάποιες πυρασφάλειες απλά το θεώρησα σαν μια επιπλέον ενημέρωση σε κάποιες περίπλοκες μελέτες. βέβαια δεν ξέρω το επίπεδο του σεμιναρίου

Link to comment
Share on other sites

Παρακολούθησα το σεμινάριο. Ομιλιτής ήταν κάποιος πρώην Αρχιπυραγός. Το powerpoint ήταν απλά το κείμενο σε σκοτεινά slides. Δόθηκε ένα βιβλίο σημειώσεων που δεν με ενθουσίασε καθόλου.

Πιο πολλά έχω μαζέψει από το Internet και από βιβλία σχετικά με το θέμα της πυροπροστασίας και με πολύ μικρότερο κόστος.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.