Μετάβαση στο περιεχόμενο

Κατασκευαστικό ερώτημα: Αλλαγή από κεραμοσκεπή σε ταράτσα με δώμα


dima9751

Recommended Posts

Απλά στην Ελλάδα επειδή όλοι πιάσαμε τούβλο στο χέρι και ένα μυστρί θέλουμε να ξέρουμε.

 

1) το γιατρό τον ρωτάς τι νυστέρι (νούμερο) χρησιμοποιεί ?

τι μάρκα γάζες ? τι πυκνότητας ?

 

ΟΧΙ. Απλά τον εμπιστεύεσαι ΤΥΦΛΑ.

 

2) Τον προγραμματιστή λες όταν φτιάξω το site μου να τον ρωτάω τι γλώσσα προγραμματισμού και ποιες οι λούπες που θα βάλει ?

 

ΟΧΙ. Απλά τον εμπιστεύεσαι ΤΥΦΛΑ.

 

3) Το δικηγόρο τον ρωτάς βάσει ποιας τακτικής θα σε υπερασπιστεί και τον βάζεις να σου εξηγήσει τους νόμους που θα χρησιμοποιήσει ?

 

 

ΤΟ ΜΗΧΑΝΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ?

 

Και δεν είμαστε μάστοροι. Και αν θες να μάθεις την τέχνη και τεχνική και την εφαρμοστέα νομοθεσία μπορείς να ψάξεις να δουλέψεις σε άλλον λίγο καιρό, να βρεις βιβλία και φυλλάδια, να διαβάσεις, να αγοράσεις βιβλία, να σπουδασεις, να τρέχεις σε συνέδρια ημερίδες και εκθέσεις, να δαπανήσεις χρόνο και χρήμα ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΑΠΑΝΗΣΕΙ ΕΓΩ και ΕΧΩ ΕΣΕΝΑ να απαιτείς τζάμπα απάντηση επιπέδου λαικής αγοράς και καφενείου.

 

ΟΧΙ ΦΙΛΕ.

 

Εγώ για να μπορώ να απαντώ ΣΕ ΕΣΕΝΑ έχω ξοδέψει χρόνια ΑΠΌ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ και χρήμα για να στο παίζω μηχανικός.

ΚΑΤΑΝΟΗΤΟ ?

 

οχι και πάλι.

 

Αν θέλω θα ειρωνεύομαι όσο γουστάρω, όπως με χλευάζεις και εσύ και ο καθένας με τον τρόπο του ρωτώντας και απαιτώντας.

 

Άνοιξε αν θες ένα τόπικ με θέμα κατασκευή σάιτ σε τζούμλα να σε ταράξω στην ερώτηση να δεις γλύκα.

 

Καλή συνέχεια στα μαστορικά σου.

 

 

ssouanis συνάδελφε αν θες απάντα στο ερώτημα του Δήμα και μην κριτικάρεις τη στάση μου καθώς εγώ δε κριτικάρω τη δική σου.

Τα 2.600 πόστς μου και το ρισπέκτ στην πραγματική ζωή που έχω από συναδέλφους, καταμαρτυρούν αν βοηθάω ή χαζεύω εδώ μέσα.-

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Η παρούσα συζήτηση τερματίζεται, για ευνόητους λόγους.

 

Για περαιτέρω εξηγήσεις, διαφωνίες, παράπονα ή απορίες, η διαδικασία είναι γνωστή (π.μ.).

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.