Μετάβαση στο περιεχόμενο

Κατατακτήριες από ΤΕΙ σε Πολυτεχνείο


stefk

Recommended Posts

@spgirl ,

Τουλάχιστον έχεις το θάρρος και τα λες δημόσια , ενώ κάποιοι άλλοι περιορίζονται μόνο στα κρυφά section.

 

@mods , αφού βλέπετε ότι η συζήτηση έχει παρεκτραπεί σε συζήτηση περί υπομηχανικών κτλ....... και δεν έχει καμία σχέση με το θέμα των κατατακτήριων από ΤΕΙ σε Πολυτεχνείο.

Δεν λέω να το κλείσετε , αλλά μετακινείστε όλα τα off topic μηνύματα σε νέο thread με τίτλο ''Spgirl and Stayros''.

Ή θέλετε να εξηγήσω το παραπάνω και να γίνει ">>" το forum.

 

Αλλά αν έμπαινε κανένας Rigid , αμέσως θα μπαναριζόταν.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 198
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν λέω νο κλείσετε , αλλά μετακινείστε όλα τα off topic μηνύματα σε νέο thread με τίτλο ''Spgirl and Stayros''.

Ή θέλετε να εξηγήδω το παραπάνω και να γίνει ">>" το forum.

 

Δε συμφωνώ με το τίτλο που προτείνεις...

 

το ">>" τι είναι?

Link to comment
Share on other sites

@spgirl Προσπάθησα να σου εξηγήσω γιατί η λέξη είναι αρνητικά φορτισμένη .

Δεν έχει σημασία ότι εσύ είσαι καλόπιστη . Δυστυχώς υπάρχουν πολλοί κακόπιστοι , που χρησιμοποιούν τον όρο υποτιμητικά και έχουν δημιουργήσει τα ανάλογα αντανακλαστικά .

 

Δεν έχει λοιπόν νόημα να χρησιμοποιούμε παρωχημένους όρους και να γράφουμε σελίδες επί σελίδων περί όνου σκιάς .

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα έλεγα να διαγραφούν εντελώς τα μηνύματα με μόνη εξαίρεση αυτά του BAS & CNA και το 1ο της spgirl. Όσοι χρησιμοποιούν σήμερα το "υπομηχανικός" για τους Μηχανικούς ΤΕ έχουν συγκεκριμένους λόγους και δεν πρόκειται να αλλάξει. Με την spgirl έχω ήδη παρεξηγηθεί οπότε ούτε εδώ αλλάζει κάτι.

 

ΥΓ στα κρυφά ας λέει ο καθένας ότι θέλει. Όπως και στους φίλους και στην οικογένεια του. Σε ένα δημόσιο forum όμως καλό θα είναι να μην μειώνουμε ούτε να υποτιμούμε τον άλλον.

Link to comment
Share on other sites

ΥΓ στα κρυφά ας λέει ο καθένας ότι θέλει. Όπως και στους φίλους και στην οικογένεια του. Σε ένα δημόσιο forum όμως καλό θα είναι να μην μειώνουμε ούτε να υποτιμούμε τον άλλον.

 

Διαφωνώ , την ίδια άποψη πρέπει να έχεις παντού.

Ποια τελευταία post.

Aπό τη σελίδα 10 ξεκίνησε η εκτροπή με το ΑΕρΙτζής.

Link to comment
Share on other sites

BAS, δεν θύμωσα... Παραδέχομαι την ηλιθιότητα μου... Ούτε αυτό επιτρέπεται? Εγώ τουλάχιστον δεν ισχυρίζομαι ότι έχω το αλάθητο του πάπα...

 

Off τopic: Παρέλαβα +5 βαθμούς φήμης για απάντηση σε μη τεχνικό θέμα (σε αυτό το thread). Επειδή αυτό δε το βρίσκω σωστό ή τίμιο, παρακαλώ να μου αρθεί από τους Mods οι βαθμοί φήμης...

 

Ξανα off topic: Ευχαριστω όποιος μου βάζει φήμη αλλά δεν την αξίζω πραγματικά...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν λύστε το μεταξύ σας , με αμοιβαίες συγνώμες .

Δεν έχει νόημα να το παρατραβάμε .

 

Επ' ευκαιρία γιά να επιστρέψουμε στο θέμα μας , ένα κολλέγιο δίνει ήδη HND στην επιστήμη του πολιτικού μηχανικού και λέει ότι σύντομα θα δίνει bachelor .

 

Αραγε οι μπατσελορούχοι του εν λόγω εντοπίου κολλεγίου , σε ποιό εξάμηνο θα κατατάσσονται στο ΕΜΠ ?

 

Δεν ξέρω αν μπορώ να γράψω το όνομα του κολλεγίου , γιά να μην θεωρηθεί διαφήμιση .

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.