Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αμφισβήτηση επιλογής σχολής


Recommended Posts

Πάμε πάλι στην ειρωνεία...μα εγω πότε ακριβώς σε προσέβαλλα????Να πέσει φωτιά να με κάψει, να με πατήσει αυτοκίνητο αλλά μήπως βλέπεις φαντάσματα??Και μην το δεχτείς ως ειρωνεία αλλά με τη μεταφορική σημασία της φράσης...

 

 

Αυτά που λες με νοιάζουν γιατί προσβάλλουν τις σπουδές μου, τα δικαιώματα μου, τους συναδέλφους μου.Ας είσαι και μια τυχαία κοπελιά, ας είσαι και η Άρτεμις η θεά του κυνηγιού.

Link to comment
Share on other sites

Πάμε πάλι στην ειρωνεία...μα εγω πότε ακριβώς σε προσέβαλλα????Να πέσει φωτιά να με κάψει, να με πατήσει αυτοκίνητο αλλά μήπως βλέπεις φαντάσματα??Και μην το δεχτείς ως ειρωνεία αλλά με τη μεταφορική σημασία της φράσης...

 

Α, κάτσε... Στα πρώτα 2-3 posts προς σε σένα, ήμουν πολύ ευγενική και συ μου απαντούσες με ειρωνεία... Να μην ειρωνευτώ και γω? Μονά ζυγά δικά σου... Δεν είμαι και θύμα, όταν με ειρωνεύονται χωρίς να ξέρουν τι ***** έχω πει τόσους μήνες, θα απαντήσω αναλόγως...

 

Προς Θεού, μην αυτοπυρποληθείς ή πάθεις τροχαίο εξαιτίας μου... Θα το έχω βάρος στην συνειδησή μου...

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα κλειδώνει οριστικά.

Ορισμένοι αποδεικνύουν για ακόμα μία φορά οτί πραγματικά αδυνατούν να κινηθούν εντός κόσμιας συμπεριφοράς και κυρίως εντός θέματος.

ilias

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.