Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ελληνικά Πετρέλαια ΕΛΠΕ


sakatis

Recommended Posts

3 ώρες πριν, Mech25 said:

Επιβεβαιώνω. Εγώ πέρασα την 1η συνέντευξη και μου είπαν το ίδιο. Για τη 2η δεν έχω ειδοποιηθεί, αλλά ξέρω πως όλοι θα περάσουν δύο. Μου έκαναν εξατομικευμένες ερωτήσεις. Λεπτομέρειες δεν μπορώ να δώσω, υπέγραψα συμφωνητικό εχεμύθειας. Αν μάθω κάτι για το επόμενο στάδιο, θα ενημερώσω.

Για την θέση του χειριστή; Εννοείς επί προσωπικού επιπέδου ή τεχνικές για την συγκεκριμένη θέση πιο πρακτικές;

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Nikols said:

Για την θέση του χειριστή; Εννοείς επί προσωπικού επιπέδου ή τεχνικές για την συγκεκριμένη θέση πιο πρακτικές;

Για τη θέση του χειριστή, ναι. Έκαναν ερωτήσεις επί προσωπικού και για την προηγούμενη επαγγελματική εμπειρία.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@VITT91Δεν είπαν, όχι… Κατανοώ την αγωνία όλων, κι εγώ την ίδια έχω, γι’ αυτό και σας ενημερώνω με όσα μαθαίνω. Όταν μάθω κάτι παραπάνω, θα σας πω.

Edited by Mech25
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα παιδιά ,εμένα με κάλεσαν για την δεύτερη συνέντευξη στον Ασπρόπυργο και η οποία θα γίνει πρίν το τέλος του μήνα. Καλή συνέχεια σε όλους!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Garosh said:

Καλησπέρα παιδιά ,εμένα με κάλεσαν για την δεύτερη συνέντευξη στον Ασπρόπυργο και η οποία θα γίνει πρίν το τέλος του μήνα. Καλή συνέχεια σε όλους!

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση, θετικό το ότι αρχίζουν και οι δεύτερες συνεντεύξεις. Από περιέργεια, είσαι στην αρχή της λίστας; 

Link to comment
Share on other sites

Αυτό μέχρι πότε θα τραβήξει ρε παιδιά;; δλδ αν τελειώσει και αυτό το στάδιο,πότε θα βγάλουν τα αποτελέσματα για το ποιοι πέρασαν;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.