Μετάβαση στο περιεχόμενο

Διακοπές


TheoTDM900

Βουνό ή θάλασσα  

302 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Βουνό ή θάλασσα



Recommended Posts

ζέστη, πολύ ζέστη, ειδικά στις παραθαλάσσιες πόλεις!

ετοιμαστειτε για πολλά ντουζάκια την ημέρα!

 

αλλά θα περάσετε καλά, είναι ωράιος τόπος!

μόνο Νάππα δεν πήγα, εκ πεποιθήσεως

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 66
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Για που προτεινεις? γιατί εγω δεν ξερω τιποτα.

Aη γιαννης? σαρακινικο? ή που αλλού?

για σκηνακι αποτι καταλαβα ειναι OK.

Link to comment
Share on other sites

ζέστη, πολύ ζέστη, ειδικά στις παραθαλάσσιες πόλεις!

Το ξέρω, έχω ξαναπάει.........

Είναι το μόνο πράγμα που δεν αντέχω :cry: :cry: :cry:

Μακάρι 12 μήνες να ήταν Μαϊος μήνας :wink:

Link to comment
Share on other sites

Άντε καλό μου ταξίδι απόψε για Κύπρο 8-) 8-) 8-)

 

 

Καλή ξεκούραση ΗΛΙΑ!!!

 

jbosdas η Γαυδος είναι το παράπονο μου!!! Δεν έχω πάει ακόμα. Και φαντάσου ότι πάω συνέχεια στην Παλαιόχωρα!

Link to comment
Share on other sites

Eχει παει κανεις Γαυδο?

 

Πρώτα ο εκως, λέω φέτος. Ξέρει κανείς τίποτα;

 

Αρη εκεί κοντά παλιόχωρα, σούγια και λοιπά, έχει κανένα camping? γενικά το να βρω μια παραλία και να στήσω σκηνή παίζει ή τους κυνηγάνε; Ξέρεις τίποτα/ έχεις τίποτα να προτείνεις;

 

Παρατήρηση: Μη διαχωρίζετε την απάντησή σας σε δύο ή περισσότερες διαδοχικές δημοσιεύσεις. Χρησιμοποιείστε την "επεξεργασία" για να αλλάξετε το περιεχόμενο ή να προσθέσετε κάτι στην τελευταία σας δημοσίευση.

Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής του forum.

Ευχαριστώ.

Χάρης

Link to comment
Share on other sites

Ιlias, να υποθέσω Πλάτρες στο Τρόοδος έτσι? Αλλά αφού έχεις ξαναπάει θα ξέρεις. Εγώ είμαι εκεί κάθε μήνα περίπου, στην Πάφο βέβαια. Αν πας κατα κεί κόιτα να πάς για καφέ στην Πόλι Χρυσοχούς στο ξενοδοχείο Άνασσα είναι καταπληκτικό!!!

Link to comment
Share on other sites

μια ταβέρνα "το καζάνι" υπάρχει ακόμα?

στο Τρόοδος ή στο Ομοδος όμως ήταν?

αν την βρεις τη συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Link to comment
Share on other sites

Eχει παει κανεις Γαυδο?

 

Πρώτα ο εκως, λέω φέτος. Ξέρει κανείς τίποτα;

 

Αρη εκεί κοντά παλιόχωρα, σούγια και λοιπά, έχει κανένα camping? γενικά το να βρω μια παραλία και να στήσω σκηνή παίζει ή τους κυνηγάνε; Ξέρεις τίποτα/ έχεις τίποτα να προτείνεις;

Μόνο ελεύθερο camping στην Σουγια αριστερά όπως κοιτάς την θάλασσα. Πολύ όμορφα και δεν σε ενοχλούν. Στην παλαιόχωρα οργανωμένο. Πολύ καλες θάλασσες. Θα κατέβεις?

Link to comment
Share on other sites

Ναι, περίπου 15 μέρες μέσα στον Αύγουστο. Και ψάχνουμε να δούμε πως θα λύσουμε μερικά προβληματάκια του τύπου ''μπάνιο με γλυκό νερό'', ''τουαλέτα'', φαγητό κλπ. Θα είμαστε με αυτοκίνητο και θα φέρουμε πράγματα μπόλικα αλλά και πάλι υπάρχουν δυσκολίες. Εκεί που λες στην Σούγια, έχει κανένα δεντράκι ή θα είμαστε ντάλα; Καμια ντουζιέρα εκεί στην παραλία για να φύγουνε τα αλάτια έχει ή μπα; Ένα θέμα είναι οτι φτανω Ηράκλειο αργά το απόγευμα, και δεν ξέρω πόση ώρα είναι απο εκεί μέχρι κάτω στην Σουγια ας πούμε. Έχεις ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

Χανιά Ηράκλειο εγώ το κάνω 1 ώρα και 10 λεπτά. Εσύ να υπολογίζεις 1.30 εως 1.40 :D :D :D :D :D

Χανιά Σουγια θες 1ώρα και 10 λεπτά. Εδώ δεν σου λέω πόσο κάνω γιατί θα τρομάξεις...είναι τα μέρη από τα οποία κατάγομαι...

Ντουζιέρα είχε πριν κανα μήνα που πήγα.

Έχει πάντως τα πάντα το μέρος...είναι ήσυχο και απλό. Θα σας αρέσει πολύ.

Η παλαιόχωρα είναι πολύ πιο μεγάλη, άλλη περίπτωση. Ποικιλία από παραλίες. Άμος - βότσαλο

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.