Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρακτική άσκηση


Recommended Posts

Ψαχνω να κανω την πρακτικη μου ασκηση ..

 

Τελειωνω Μηχανολογος Μηχανικος στο Τ.Ε.Ι Δυτικης Μακεδονιας.

 

Με ενδιαφερει στην περιοχη της Κοζανης και Θεσσαλονικη..Οποιος ενδιαφερεται ας μου πει να μιλησουμε ..εδω ή μεσω πμ..Ευχριστω..

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω να κανω την πρακτικη μου ασκηση ..

 

Τελειωνω Μηχανολογος Μηχανικος στο Τ.Ε.Ι Δυτικης Μακεδονιας.

 

Με ενδιαφερει στην περιοχη της Κοζανης και Θεσσαλονικη..Οποιος ενδιαφερεται ας μου πει να μιλησουμε ..εδω ή μεσω πμ..Ευχριστω..

 

Κανεις δεν ενδιαφερεται..?

 

Παρατηρήσεις:

-Μην κάνετε άσκοπη παράθεση ολόκληρου του αμέσως προηγούμενου μηνύματος, για λόγους οικονομίας του Φόρουμ.

-Αναρτήστε τα θέματα και τα ερωτήματά σας, στη σωστή θεματική κατηγορία. Το θέμα σας μεταφέρθηκε στην παρούσα.

-Χρησιμοποιείστε σωστή ορθογραφία και τόνους, τόσο στους τίτλους των θεμάτων όσο και στο κείμενο των δημοσιεύσεων.

 

Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής!

Ευχαριστώ, terry

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου καλημερα και με ολο το σεβασμο..δεν ψαχνω για δουλεια , αλλα για να κανω την πρακτικη μου ασκηση για να τελειωνω και να παρω το πτυχιο μου..Δουλεια ξερω οτι δεν θα βρω μεσα σε δυο μερες ..

Link to comment
Share on other sites

Μιλησα εχει παρα πολλες ..αλλα τα περισσοτερα ειναι Ιωαννινα Αθηνα και Θεσσαλονικη..Θα προτειμουσα να ειναι Κοζανη να μην ξενοικιαζω και πιανω παλι σπιτι αλλου..Το βλεπω λαι απο οικονομικης πλευρας..

Link to comment
Share on other sites

Βρες έναν επαγγελματικό οδηγό της περιοχής σου.

Τηλεφώνησε σε όσα Τεχνικά γραφεία βρεις και μίλησε μαζί τους.

Τηλεφώνησε και σε εταιρείες που κατά την κρίση σου το αντικείμενο τους θα μπορούσε να δικαιολογήσει την πρακτική άσκηση μαζί τους.

Ψάξε το πιο ιδιαίτερα και μη περιμένεις από μόνο του τι θα βγει.

Βρες τρόπο να κάνεις εσύ πρόταση αν οι ίδιοι δεν έχουν ασχοληθεί με πρακτικάριους και με τις αναδουλειές, αποφεύγουν και αυτό.

Δες και τοπική ΔΕΗ ή ΟΤΕ (υπηρεσίες προσωπικού) αν δέχονται αιτήσεις για Κοζάνη

Είναι κι αυτά κομμάτι της γνώσης που αποκτάς από την αγορά, θα σου φανεί χρήσιμο μετά.

Ακόμα καλύτερα αν δεν είσαι από Κοζάνη να κάνεις αυτή την αναζήτηση στην περιοχή που θα πας μετά τις σπουδές σου.

 

Καλή επιτυχία να έχεις.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.