Μετάβαση στο περιεχόμενο

οι Δήμοι πληρώνουν λογαριασμούς Δημοσίων Έργων;


Paul_Mix

Recommended Posts

Γνωρίζετε εαν υπάρχουν Δήμοι στους οποίους, έχουν πληρωθεί λογαριασμοί δημοσίων έργων;

 

πολλοί Δήμοι δεν έχουν πληρώσει οφειλές λογαριασμών και υπάρχει ανησυχία για το εαν σκοπεύουν να τους πληρώσουν

Link to comment
Share on other sites

για ποιούς Δήμους μιλάς, για ποιά έργα, για ποιό κράτος.υπομονή.παντού τα ίδια. με χίλια ζόρια υπογράφτηκε σήμερα λογ/μός και πάω περιφέρεια χέρι με χέρι να πάρω αρ, πρωτ. και έχουν ένα Α4 στο ασανσέρ "λόγω μετακόμισης της Υπηρεσίας όλες οι λειτουργίες την άλλη βδομάδα"

Link to comment
Share on other sites

δηλαδή πληρώνονται μόνο (κάποια από) τα έργα που έχουν χρηματοδότηση από τακτικά έσοδα του Δήμου; και αυτά σε κάποιους Δήμους

 

το παράλλογο (και επικίνδυνο) είναι ότι συνεχίζουν να δημοπρατούν έργα χωρίς να έχουν πληρώσει τις περσινές οφειλές!

Link to comment
Share on other sites

απο θεσσαλονικη λεφτα μονο σους δημους Καλαμαριας , Θερμης , Νεάπολης- Συκεων, οι οποιοι ειναι και απο τους πιο πλουσιους σε ολη την Ελλαδα και διαθετουν δικους τους πορους. ολα τα υπολοιπα απολυτως τιποτα...Καθως και οι χρηματοδοτησεις απο το κρατος π.χ. ΣΑΤΑ ,Θησεας κτλ. εχουν ανασταλει ολοσκερώς. Και ιδιους πόρους δεν έχουν για να πληρώσουν.

Link to comment
Share on other sites

στην Αθήνα έχω να πληρωθώ από Δήμο από πέρσυ το Νοέμβριο, και ήμουν και από τους τυχερούς μάλλον... μπάχαλο παιδιά, ειλικρινά δεν ξέρω που θα βγει η όλη κατάσταση :(

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.