Μετάβαση στο περιεχόμενο

Συνάντηση Μηχανικών ΤΕΙ του forum για τα επαγγελματικά δικαιώματα (έληξε)


pariah7

Recommended Posts

Συναδελφοι μ/κοι των ΤΕΙ προτεινω σε οσους ειναι απο Αθηνα(για αρχη) να συναντηθουμε απο κοντα στο Θησειο στις 3 Αυγουστου(οσοι τουλαχιστον εχουμε παραμεινει εδω) για να γνωριστουμε απο κοντα και να ανταλλαξουμε αποψεις για το μειζον θεμα των επ. δικαιωματων που μας απασχολει. Περιμενω την ανταποκρισης σας

Να μην με παρεξηγουν οι υπολοιποι συναδελφοι απο τα Πανεπιστημια, ευχαριστως να συναντηθουμε και καποια αλλη στιγμη ολα τα μελη του φορουμ, απλα θεωρω οτι το συγκεκριμενο θεμα πρεπει πρωτα να το συζητησουμε μεταξυ μας

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 55
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

pariah7 καλή η ιδέα αλλά μου είναι λίγο δύσκολο να συμμετάσχω καθώς κατοικοεδρεύω στην Καστοριά. Αν κάποια στιγμή κατέβω Αθήνα ευχαρίστως να συναντηθούμε. :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι τίποτα το ξέρω και έχω και πολλούς λόγους για να κατέβω. Απλώς αυτή τη περίοδο πνίγομαι κυριολεκτικά. :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μην σκοτωνεστε να τα πουμε απο κοντα δεν θα βρισκω μερος να κλεισω! σιγα σιγα, οχι ολοι μαζι.

Μαλλον δεν υπαρχει ενδιαφερον... μετα ομως μην παραπονιομαστε

Link to comment
Share on other sites

Έτσι αγαπητέ Pariah. Δυστυχώς ο Αυγουστος είναι δύσκολος μήνας και εγώ προσωπικά ΣΚ μέχρι 20 Αυγουστου λίγο δύσκολο λόγω δουλειάς.

 

Πάντως να το κανονίσουμε αμέσως μετά τις διακοπές και προσωπική μου άποψη είναι να είναι και ένα γενικό meeting του forum. Τουλάχιστον να ξέρουμε ποιοί είναι αυτοί που διαφωνούν με τα αιτήματά μας ώστε να εκτελεστούν μετά την άνοδό μας στην εξουσία χεχε :P

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.