Μετάβαση στο περιεχόμενο

Κατασκευαστικό ερώτημα: Κοπή γρανιτοπλακιδίων


CSPU

Recommended Posts

Terry συγνώμη δεν είχα δει το ποστ....

Σε καλές εποχές δεν θα δίσταζα να το αγοράσω αλλά σήμερα που η οικοδομή είναι ελάχιστη δύσκολα θα έδινα αυτά τα λεφτά μονο για αξεσουαρ μπάνιου.

Link to comment
Share on other sites

Εχεις να προτεινεις μια αξιοπιστη ΥΠΕΥΘΥΝΗ λυση στον ανθρωπο ΜΕ ΠΑΡΑΘΕΣΗ ΟΤΙ ΝΑ! ΑΥΤΟ ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΣΩΘΗΚΕΣ! η θες απλα να ρητορευεις? Στο θεμα μας λοιπον, συγνωμη οσους εθιξα, αλλα.. αν ξερετε κατι που δεν το ξερω, γινεται να το μαθω κ εγω? Πειτε βρε παιδια επιτελους! Θα παρεις αυτο τ κοπτικο και θα κανει εγγυημενα την δουλεια σου! Εγω δεν ξερω ΚΑΝΕΝΑ τετοιο. Αυτο ειπα κ εγινα ο κακος! Περιμενω κ εγω να μαθω λοιπον..

Στελιος αν ενδιαφερεσαι για αγορα απο hilti για τα συγκεκριμενα κοπτικα, εχω 30% εκπτωση, σε περιπτωση που δεν βρισκεις κατι αλλο φθηνοτερο κ εφοσον τα χρησιμοποιεις αρκετα, πιστευω αξιζει τον κοπο...

Link to comment
Share on other sites

George ευχαριστω, οχι δεν ενδιαφερομαι απο παρορμηση ανακατευτηκα. Ξερω να ακονιζω πολυ καλα σχεδον τ παντα κ εχω εργαστηριο (οτιδηποτε δυσκολο με νερο τ κανω χωρις να με νοιαζει αν λερωσα κτλ) δεν δουλευω οικοδομη πια, οποτε..

Δηλαδη τ τμες που αναφερθηκαν παρα πανω για καποια σετ τις βρισκεις 30% κατω? Εμενα δεν με ενδιαφερει αλλα αλλους ισως ναι, μπραβο σου για τ διαθεση παντως!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.