Μετάβαση στο περιεχόμενο

Προβλήματα και Bugs από τη νέα πλατφόρμα


Engineer

Recommended Posts

As seen here http://en.wiktionary.org/wiki/tele, the correct spelling is undoubtedly the one I used.

Well old chap, Oxford has a different opinion as well.

 

http://oxforddiction...efinition/telly

 

http://oxforddiction...m/search?q=tele

 

Don't trust Wiki so much. It's not quite academic

Care for a stout?

Edited by dratsiox
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, στην ενημέρωση που έλαβα για το παραπάνω post, το κείμενο διαβαζόταν κανονικά, γιατί είναι στα αγγλικά, σε αντίθεση με όλα τα υπόλοιπα που είναι στα αρλαμπουνέζικα.

 

Δοκίμασα παράθεση αυτού του post, και προβάλλεται κανονικά.

Άρα το πρόβλημα εντοπίζεται και σ' αυτή την περίπτωση, στη γλώσσα.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους και συγχαρητήρια για το νέο site, αρκετά από τα προβλήματα έχουν ξεπεραστεί.

Με τα dowloads τι γίνετε; προσπαθώ να κατεβάσω ένα αρχείο και βγάζει error. Είναι πρόβλημα το οποίο θα ληθεί τις επόμενε ημέρες;

Link to comment
Share on other sites

Noμιζω πως αν αυτο παραμεινει, θα επισκιάσει την νεα πλατφορμα και θα ειναι το πιο σωστο μετρο, εδω και χρονια.

 

Νομίζω θα ήταν καλύτερα να μπορεί να αναγνώσει το forum όλος ο κόσμος, δίχως περιορισμούς:

  1. Αν ενοχλούν post που μπορούν να γίνονται από οποιοδήποτε δεν αλλάζει τίποτα. Αυτοί πάλι θα εγγράφονται και θα κάνουν post.
  2. Αν πάλι ενημερώνεται το απλό κοινό το οποίο βρίσκει θέματα στο forum από αναζητήσεις που κάνει σε μηχανές αναζήτησης, δεν καταλαβαίνω τι ενοχλεί. Δεν είναι και αυτό ένας στόχος που εξυπηρετείται από το forum , δηλαδή να ενημερώνονται άνθρωποι , ιδιαίτερα επειδή πολλές φορές γίνονται και συζητήσεις για κάποια παραπλανητικά προϊόντα ή υπηρεσίες.
  3. Δεν νομίζω ότι πρέπει να εξαφανιστεί το michanikos.gr από τις μηχανές αναζήτησης

Edited by diramos
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω στην τελική πιο το πρόβλημα? Για να εγγραφείς θέλεις 2-3 λεπτά, αντε φτιάχνεις και έναν καινούργιο μαίλ στο google,yahoo κτλ.. οπότε αν κάποιος ενδιαφέρεται για ένα θέμα πχ το κάνει...και μετά εξαφανίζεται.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Αν πάλι ενημερώνεται το απλό κοινό το οποίο βρίσκει θέματα στο forum από αναζητήσεις που κάνει σε μηχανές αναζήτησης, δεν καταλαβαίνω τι ενοχλεί. Δεν είναι και αυτό ένας στόχος που εξυπηρετείται από το forum , δηλαδή να ενημερώνονται άνθρωποι , ιδιαίτερα επειδή πολλές φορές γίνονται και συζητήσεις για κάποια παραπλανητικά προϊόντα ή υπηρεσίες.

Οχι βεβαια!

- (Εκτος αν εχω καταλαβει κατι λαθος εγω) Δεν μιλαμε για φορουμ γενικουν ενδιαφεροντος, αλλα για φορουμ που εχει να κανει με την δουλεια μας.

- Τα του επαγγελματος, σε τετοιο βαθμο που αναλυονται εδω μεσα, δεν αφορουν κανεναν μη-μηχανικο και αρα δεν ειναι θεμα "ενημερωσης κοινου".

- Το σεξιον "Ειδήσεις" μπορει να ενημερωνει το κοινο.

- Ο βαθμος "εκθεσης" των "τακτικων μελων" μεσω της συμμετοχης τους εδω, δεν θα πρεπει να ειναι... αποτελεσμα googlaρισματος.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Έχω παρατηρήσει ότι ο αριθμός των posts που αναφέρονται στο προφίλ μου είναι σταθερά κολλημένος στο "2809", ανεξάρτητα εάν προσθέτω και νέα.

Έχουν παρατηρήσει κάτι τέτοιο και άλλα μέλη;

Link to comment
Share on other sites

Ειναι αναλογα που ποσταρεις.

Σε αυτη την κατηγορια και στην κουβεντα δεν προσμετρουνται στον αριθμο.

ελπιζω να βοηθησα.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, γι' αυτές τις κατηγορίες το γνωρίζω αλλά με την αναμπουμπούλα της μετάβασης, είδα τον αριθμό κολλημένο και είπα μήπως το θέμα είναι σχετικό.

Link to comment
Share on other sites

Με την ταχύτητα τι θα γίνει ρε παιδιά;Εχουν περάσει τοσες μέρες και το site ειναι εκνευριστικά αργό.Εχω σταματήσει να μπαίνω γι'αυτο το λόγο!

Ο server έχει προβλημα ή είναι άλλου το θέμα;

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.