Μετάβαση στο περιεχόμενο

Προβλήματα και Bugs από τη νέα πλατφόρμα


Engineer

Recommended Posts

Oντως σφαιρα παει.,...

Πριν λιγο ομως μου εβγαλε ενα τρελο σφαλμα (sql κατι), but then again, Im watching Mistotaki on the tele....

btw κανατε κατι με τα ονοματα των μελων ωστε να φαινονται πιο εντονα ή ειναι λόγω του διαφορετικου pc?

 

To gallery μπορουμε να το χρησιμοποιησουμε ή θελει ρυθμιση?

Edited by saltapidas
Link to comment
Share on other sites

...on the telly, dear, as said in Cambridge's neck of the woods

Οh, well, I beg to differ, love...

As seen here http://en.wiktionary.org/wiki/tele, the correct spelling is undoubtedly the one I used.

Others, such as the one you suggested, are more chavy-ish language, which I tend not to approve.

Long live the King!

Edited by saltapidas
Link to comment
Share on other sites

Τελικά, χθες το βράδυ κατάφερα να ανοίξω πάλι το site (με Mozilla), μετά από τόσες μέρες (μεγάλη στέρηση ...), και όχι μόνο άνοιξε κανονικά αλλά ανταποκρίθηκε με καλές ταχύτητες. Δεν ξέρω αν θα βελτιωθεί ακόμη, σ' αυτό τον τομέα.

 

Αυτό που με προβληματίζει, όλο αυτό το διάστημα της στέρησης, είναι η μη ενημέρωση είτε ημερήσια είτε άμεση στα θέματα που έχω συμμετάσχει.

Εκτός από τις ενέργειες που έκανα, πριν από 10 μέρες και έχω αναφέρει σ' αυτό το θέμα, μπήκα σήμερα πάλι στα notifications και τσεκάρισα εκτός από τη notification list και το email μπας και επανέλθουν οι ενημερώσεις.

 

Έκανα καλά ή όχι;

Edited by MAKAP
Link to comment
Share on other sites

Για αρχή καλοτάξιδη η νέα πλατφόρμα και ένα μεγάλο μπράβο στη συντονιστική ομάδα για τον κόπο και το χρόνο της. Πλέον το forum λειτουργεί αξιοπρεπώς και δεν υπάρχουν μεγάλες καθυστερήσεις, αν και ευελπιστώ σύντομα, να αυξηθεί περισσότερο η ταχύτητα. Πάντως, τα καλύτερα αποτελέσματα τα βλέπω με τον chrome, ενώ mozilla και ie σέρνονται.

 

Και πάλι συγχαρητήρια!

Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε !

Μια ερώτηση έχω: στο καινούριο φόρουμ μπορεί μόνο να διαβάσει κανείς αφού έχει εγγραφτεί. Αυτό είναι εσκεμμένο, ή όχι ?

Αν είναι εσκεμμένο δεν νομίζω ότι θα βοηθήσει το απλό κοινό.

Το παλιό πάντως δεν είχε αυτόν τον περιορισμό

Link to comment
Share on other sites

Τελικά, φαίνεται ότι έκανα καλά (αναφέρομαι στο post #114) γιατί επιτέλους δούλεψε το σύστημα και πήρα ενημέρωση.

 

Δεν φαίνεται να δουλεύει, όμως, η παράθεση, γιατί θέλησα να τη χρησιμοποιήσω σ' αυτό το μήνυμα και μου έβγαλε αρλαμπουνέζικα.

 

Το ίδιο συμβαίνει και στο κείμενο της ενημέρωσης.

 

Μήπως έχει σχέση με τον Mozilla που χρησιμοποιώ;

 

Edit

Δοκίμασα την παράθεση ΚΑΙ με explorer και βγαίνουν πάλι αρλαμπουνέζικα.

Edited by MAKAP
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση έχω: στο καινούριο φόρουμ μπορεί μόνο να διαβάσει κανείς αφού έχει εγγραφτεί. Αυτό είναι εσκεμμένο, ή όχι ?

Αν είναι εσκεμμένο δεν νομίζω ότι θα βοηθήσει το απλό κοινό.

Το παλιό πάντως δεν είχε αυτόν τον περιορισμo

Noμιζω πως αν αυτο παραμεινει, θα επισκιάσει την νεα πλατφορμα και θα ειναι το πιο σωστο μετρο, εδω και χρονια.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.