Μετάβαση στο περιεχόμενο

Προβλήματα και Bugs από τη νέα πλατφόρμα


Engineer

Recommended Posts

2 εβδομαδες .... και τα downloads ακομα δεν δουλεύουν ....

και σε μια κρίσιμη περιοδο ....

 

μου θυμηζει την ιστορία ενος μεγάλου τεχνολογικού φορουμ (e-pcmag.gr) που έσφυζε απο ζωη ...

και μια τέτοια αναβάθμιση το κατέστρεψε

..υποσημείωση ..... απο την στιγμή που πάτησα post για να ανέβει αυτό το post..... μέχρι που συνέβηκε κάτι ... περάσαν 10 sec...

το edit ενος ποστ.... ειναι απαράδεκτο ....

Edited by manos_ir
Link to comment
Share on other sites

ρε συ ψηλέ, που είναι οι ομάδες?

 

Έλα πουλάκι μου. Αυτό έχουμε προς το παρόν.

 

step1bn.jpg

 

 

step2

Edited by dratsiox
Link to comment
Share on other sites

Από χθες (5.11) το απόγευμα, παρατήρησα ότι στα ενημερωτικά μηνύματα άρχισαν να εμφανίζονται αριθμοί και σύμβολα ενώ χθες το πρωί, τα πρώτα ενημερωτικά που διάβασα ήταν καθαρά στα ελληνικά, χωρίς ούτε ένα αριθμό ή σύμβολο.Το ίδιο συμβαίνει και στα σημερινά ενημερωτικά.

 

Τι συμβαίνει;

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να κάνω χρίση του link ώστε να συμπτύξω ένα link σε μια λέξη

και ο πίνακας ελέχγου μου που είναι;

Link to comment
Share on other sites

Από χθες (5.11) το απόγευμα, παρατήρησα ότι στα ενημερωτικά μηνύματα άρχισαν να εμφανίζονται αριθμοί και σύμβολα ενώ χθες το πρωί, τα πρώτα ενημερωτικά που διάβασα ήταν καθαρά στα ελληνικά, χωρίς ούτε ένα αριθμό ή σύμβολο.Το ίδιο συμβαίνει και στα σημερινά ενημερωτικά.

 

Τι συμβαίνει;

 

Λοιπόν, επανέρχομαι γιατί το ενημερωτικό για το post του ΝΙΚΟΣΤΡΙ διαβάζεται κανονικά στα ελληνικά ενώ αντίστοιχα ενημερωτικά, το πρωί, περιείχαν ΚΑΙ σύμβολα και αριθμούς στη θέση ελληνικών χαρακτήρων.

 

Δεν ξέρω τι συμβαίνει και μεταβάλλεται συνεχώς η αποκωδικοποίηση των ελληνικών χαρακτήρων.

Link to comment
Share on other sites

...

και ο πίνακας ελέχγου μου που είναι;

 

Καλημέρα,

 

Ο πίνακας ελέγχου άλλαξε θέση . Πάνω δεξιά , κάπου αναγράφει το όνομα χρήστη με το οποίο μπαίνετε στο Michanikos. Δείτε την εικόνα που επισυνάπτω και αφορά το δικό μου προφίλ ως παράδειγμα. Οι επιλογές με κίτρινο χρώμα αφορούν τις γενικές ρυθμίσεις και αυτές του προφίλ.

post-341-0-82833200-1320481722_thumb.jpg

Edited by gvarth
Link to comment
Share on other sites

ΜΑΚΑΡ γίνονται συνεχώς επεμβάσεις και διορθώσεις και ως εκ τούτου μερικά πράγματα ρυθμίζονται εκ νέου.

 

Από σήμερα έχει ξεκινήσει και η λειτουργία των downloads.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.