Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ερώτηση επί της διαδικασίας.Ποιος ελέγχει?


Recommended Posts

συμφωνω απλα θεωρω τριτοκοσμικο και παρανομο να σε πανεε πειθαρχικο για τετοιο λογο...αν ειναι ετσι θα παμε οι περισοοτεροι (τουλαχιστον αυτοι που εχουν καταθεσει βιαστικες δηλωσεις)... ξερω γω τι να πω ..δεν νομιζω να φτασουμε σε τετοια επιπεδα

Link to comment
Share on other sites

Να μας ελέγξει ποιός ρε παιδιά??Αναφέρει κανένας νόμος πουθενά ποιός θα μας κάνει έλεγχο??Πειθαρχικά μέχρι στιγμής μιλάνε για αμοιβές και ποινές λένε για το εαν είμαστε στο 5% που θα γίνουν αυτοψίες (από κάποιο όργανο που ΘΑ συσταθεί).Λάθος κάνω??

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα συνάδελφοι

δηλαδή απο ότι καταλαβα απο τα πιό πάνω, να μην βιαστώ να προωθήσω δηλώσεις ακόμα,μήπως και βγούν νέες εγκύκλιοι απο ΥΠΕΚΑ/ΤΕΕ.

Γιατί κι εγω αναρωτιέμαι τι θα γίνει αν τα πρόστιμα που βγάζουμε είναι λάθος-προς τα πάνω ή προς τα κάτω...θα εκτεθούμε στους πελάτες..

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.. Θέλω να ρωτήσω το εξής: Στη διαδικασία υποβολής της δήλωσεις έχω περάσει όλα τα στοιχεία, έχουμε πληρώσει κ το παράβολο των 500ε απο'δώ κ μέτα πως προχωράω??? Είμαι στη περίπτωση της παρ.2 άρθρο 26. (μέσα σε 3 χρόνια πρέπει να βγάλει άδεια ο ιδιοκτήτης.)

δεν έχει πουθενά μέσα στο προγράμμα να τσεκάρω για να δηλώσω ότι θα βγάλω άδεια???

 

 

 

κ μια άλλη ερώτηση μέχρι να βγεί η άδεια δεν μπορεί να το μεταβιβάση???

Ευχαριστώ...

Edited by Γοργόνα
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.