Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Εσείς ξεχάσατε που ο Φεργκιουσον είπε ότι πρέπει στο Τσάμπιονς λίγκ να είμαστε σοβαροί , είτε παίζουμε με την Ρεάλ , έιτε με τον Ολυμπιακό ? :mrgreen:

 

Το ωραίο είναι ότι του ήρθε στο μυαλό ο δυσκολοπρόφερτος γαύρος , αντί γιά άλλο κοντινότερο του καφενείο όπως η Αντερλεχτ ας πούμε . Ιδαίτερα η φετεινή 8-)

Link to comment
Share on other sites

το καφενείο βέβαια τσίμπησε Χ μέσα στο Παρίσι...

πως γίνεται βέβαια ο Ολυμπιακός όταν κάνει κάτι στην Ευρώπη να παίζει με καφενεία ενώ οι άλλοι (ονόματα δε λέμε) έχουν κάνει πορείες παίζοντας με μεγαθήρια (λέγε με Λέγκια Βαρσοβίας π.χ.), είναι ένα από τα άλυτα μυστήρια αυτής της έρμης ζωής :P

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε μη τσιμπήσει κανά διπλό στο Φάληρο για έχουμε δράματα..... :mrgreen:  Στο Παρίσι λέει θα πάτε γιουροντίζνει?

Link to comment
Share on other sites

εμφανίστηκες πουλάκι μου ε ; :D

μεταξύ μας τώρα, δε πεθαίνω και πολύ στην ιδέα του β' γύρου CHL

καλύτερα 3οι και europa... ;)

Link to comment
Share on other sites

τους καφέδες τους έχω κόψει γιατί βαριέμαι τις καφετέριες, οπότε ας κάνει ότι θέλει :P

αν με μπανάρει από κάνα καφενειο-τσιπουράδικο, θα έχουμε θέμα

βέβαια τι τον νοιάζει θα μου πεις αν μαζέψει 6~7 τεμάχια σε δυο ματς με πιθανές αντιπάλους Μπάγερν, Ρεάλ, Μπάρτσα και τα ρέστα, αφού θα μαζέψει και 6~7 μυριάκια παραπάνω...

Link to comment
Share on other sites

Αφού το ξέρεις γι'αυτούς είναι show me the money.....

Για εμάς να τα συζητάμε στα τσιπουράδικα...και στις καφετέριες...

Ετσι πάει

Link to comment
Share on other sites

εχουμε γεμισει στα τρολ....

ψηφιζουν ακομα και ερασιτεχνικες ομαδες 8-)

Φίλε μου πλάκα μας κάνεις? Θεωρείς troll τις επαρχιακές κι ερασιτεχνικές ομάδες και δεν θεωρείς troll τους παράγοντες και του οπαδούς ΟΣΦΠ - ΠΑΟ και λοιπών που έχουν καταστρέψει το μυαλό πολλών νέων παιδιών κι έχουν στείλει το ελληνικό ποδόσφαιρο χρόνια πίσω?

Link to comment
Share on other sites

Η Λέγκια ήταν προ Μποσμάν και είχε παικταράδες . Εντάξει η Παρί της έρριξε 5 εκεί και ήρθε Χ μέσα . Το είδες , το έπαιξες ?

Link to comment
Share on other sites

δε παίζω στοίχημα, μόνο καμιά φορά τον Ολυμπιακό και πάντα κόντρα 

(ώστε αν χάσει να πάρω κάνα φράγκο και να μετριάσω την πίκρα :P )

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.