Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Με τέτοιες διαιτησίες χάνεις το δίκιο σου....Δες τις φάσεις θα καταλάβεις.

 

ΥΓ. Το Χόμπιτ τα σπάει λέει...Θα πάω next week

Link to comment
Share on other sites

Οι΄Ελληνες πλοιοκτήτες που περιλαμβάνονται στη λίστα των 100 κορυφαίων είναι:

◾5 Γιάννης Αγγελικούσης

◾8 Αγγελική Φράγκου

◾9 Γιώργος Οικονόμου

◾22 Πέτρος Λιβανός

◾23 Γιώργος Προκοπίου

◾51 Θεόδωρος Βενιάμης

◾57 Κωνσταντίνος Κωνσταντακόπουλος

◾61 ΝίκοςΤσάκος

◾69 Πέτρος Γεωργιόπουλος

◾73 Βαγγέλης Μαρινάκης

◾77 Συμεών Παληός

 

◾80 Πέτρος Παππάς ΔΣ ΑΕΚ

 

◾94 Δημήτρης Μελισσανίδης ΔΣ ΑΕΚ

 

◾96 Χαράλαμπος Φαφαλιός

 

Ο χοντρός φταίει για το που βρίσκεται η ΑΕΚ;;

(για να μην παρερμηνευθεί, εννοείται η κατάντια της ΑΕΚ με τόσο πλούσιους στο ΔΣ)

Edited by HQ7
Link to comment
Share on other sites

Οι Αγγελόπουλοι δεν υπάρχουν κάπου;

 

υγ. Αριστείδη προφανώς και ειρωνευόμουν για την αλλοίωση πρωταθλήματος..

Edited by Fade2Black
Link to comment
Share on other sites

Ο κατάσκοπος έριξε τις βάσεις και ο χοντρός το έκτισε το μαγαζάκι και δεν αφήνει στην γειτονιά του ούτε πλανόδιο έμπορο να περάσει Ποιος μπορεί να πάει εκεί όπως είναι η γειτονιά να στήσει νέο μαγαζί , πρέπει να είναι τρελός Ασε που ο γαύρος είναι και γωνία με όλους αυτούς τους άρρωστους που τον ακολουθούν σαν παλαβοί μόνο που στο τέλος θα μείνει μόνος και δεν θα ξέρει τι να το κάνει το μαγαζί  

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Ναι λες και θα πήγαινε πουθενά.....Μόνο για Ελλάδα κάνει και έχετε φάει το παραμύθι ότι όλες οι ομάδες της Ευρώπης τον θέλουν....Τι να τον κάνουν?????

Link to comment
Share on other sites

Ωραίοι είσαστε κ μου αρέσει ο τρόπος που προβάλετε το γκολ , μόνο που ο   Ολαϊτάν αφήνει τη μπάλα να περάσει χωρίς να την ακουμπήσει 

 

HQ7

+100M

Link to comment
Share on other sites

Ωραίοι είσαστε κ μου αρέσει ο τρόπος που προβάλετε το γκολ , μόνο που ο   Ολαϊτάν αφήνει τη μπάλα να περάσει χωρίς να την ακουμπήσει 

 

HQ7

+100M

Ο χοντρός και ο προκάτοχός του έχουν χάσει πια το τεκμήριο της αθωότητας  Πάντοτε γίνονταν αυτά Ποτέ αν εξαιρέσουμε την Λαρισα δεν άφησαν μια καινούργια ομάδα πραγματικά άξια να πάρει ένα τίτλο πρωταθλήματος Και η Λάρισα έτυχε να είναι καλή ομάδα τα χρόνια που δημιουργήθηκε η ψευδαίσθηση πως αλλάζει η Ελληνική κοινωνία και σπάει τα δεσμά της από την άρχουσα τάξη Αλλά γρήγορα τα πράγματα πήραν την γνώριμη πορεία τους και η αλλαγή έμεινε μόνο σαν ένα κλεμμένο όνειρο - σύνθημα της αριστεράς που τελικά καπηλεύτηκε   .

 

  Έγινε με την προοδευτική και το Πανιώνιο την δεκαετία του 70 , τον Αρη της δεκαετίας του 80 πιο παλαιά με την Παναχαική Εχω μιλήσει με παλαιούς παίκτες πχ της μεγάλης προοδευτικής του 72 πως τους αντιμετώπιζαν όταν ήταν μέσα στην πρώτη τετράδα με φόρα για πρωτάθλημα , τι σφαγείο έγινε Αλλά σήμερα αυτό που γίνεται ακόμα και τώρα που δεν έχει αντίπαλο ο γαύρος στο αγωνιστικό επίπεδο που βρίσκεται , έχει φτάσει σε σημεία γελοία Εγώ αν ή ομάδα μου ήταν στην θέση του γαύρου θα ντρεπόμουν για το κατάντημα της . 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Ωραίοι είσαστε κ μου αρέσει ο τρόπος που προβάλετε το γκολ , μόνο που ο   Ολαϊτάν αφήνει τη μπάλα να περάσει χωρίς να την ακουμπήσει 

 

HQ7

+100M

 

αδερφέ σύγαυρε, κάνει συμμετοχή στη φάση, άρα είναι offside

 

υ.γ. Ίκαρε το είδα 3d 48fps στα village (cosmote 2 for 1 rocks :D )

σαν θέαμα πάρα πολύ καλό

στο σενάριο το έχουν παρακάνει λίγο βέβαια, αλλά παραμυθάκι είναι, δε βαριέσαι

 

 

@Μιχαήλ

 

Φίλε μου μη ξεχνάς τι έγινε για να πάρει η ΑΕΛ εκείνο το πρωτάθλημα

σα μεγαλύτερος από μένα, σίγουρα θα τα γνωρίζεις καλύτερα

Edited by AristidisZ
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.