Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

ΤΩΡΑ ειναι μοδα να μην πληρωνεις...

 

εγω λεω αυτο να το κανει το κρατος και σε οσους το εφαρμοζουν

 

ΠΑΟΚ φτιαχνουμε ευρωπαικο προφιλ ;)

 

 

 

υ.γ καλη επιτυχια στον ΑΡΗ...μακαρι να κανει την υπερβαση...

 

 

υ.γ εγω παντως εχω παει στο καραισκακη (εκτος απο σινεμα οταν ηταν θερινο ενα διαστημα) και να δω φιλικους αγωνες....οταν με ειδαν οι φιλοι μου γαυροι οτι εσκασα με μπλουζα ALL BLACK της ομαδας ραγκπυ της νεας ζηλανδιας μου λενε καλα εσυ δεν τρωγεσαι !! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ναι, ενω ο παοκ χτες γεματος ψυχωμενα ελληνακια ητανε...

 

Τουλαχιστον εμεις εχουμε και 3 (υπο συνθηκες 4, για μενα ο Κριστι Ελληνακι ειναι...) στη βασικη μας...

 

Ο ΑΡΗΣ μας πειραξε τωρα...!

Link to comment
Share on other sites

Συ είπας "μία χώρα", εγώ απλά διόρθωσα για την "επιστημονική ακρίβεια" του ζητήματος,

όπως και νάχει όμως πολλές ή μία χώρα καλή επιτυχία αύριο...

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβα...

Να σαι καλα, ελπιζουμε οι 5.000 που θα κιτρινισουν το νησι να γυρισουν χαρουμενοι...

Link to comment
Share on other sites

inzaghi, αν έπαιζες δεν θα το συζητούσα σίγουρη επιτυχία, αλλά δεσμεύεσαι με Μίλαν και είσαι τραυματίας..

Τεσπα, καλή επιτυχία στην ομάδα σου, ένα γκολ είναι...

Link to comment
Share on other sites

...Πολύ δύσκολο ματς.

Και εδώ που έφτασε είναι επιτυχία.

Η απόδοση του ΆΡΗ στα ευρωπαικά παιχνίδια δεν είναι ανάλογη με αυτή του Ελληνικού Πρωταθλήματος.

Μήπως οι ξένοι παίχτες του , έχουν καταλάβει ότι δεν αξίζει να προσπαθήσουν παραπάνω στο Ελληνικό Πρωτάθλημα αφού ούτως ή άλλως το τελικό αποτέλεσμα είναι γνωστό ;

Link to comment
Share on other sites

Για αυτό καλό θα είναι μεθαύριο στην ΑΡΕΝΑ να συνεχίσουν να παίζουν όπως στην Ελλάδα μήπως και κερδίσουμε το τριποντάκι και σωθούμε.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Δροσο πεσατε ηδη αλλα αρνειστε να το παραδεχτειτε...

Με προγραμμα που περιλαμβανει, εκτος απο μας, παναθηναικο, ολυμπιακο, αεκ και παοκ, δεν εχεις καμια τυχη...

Με μας δεν ξερω τι θα γινει, ολα θα εξαρτηθουν απο το ποσες δυναμεις θα μας εχουνε απομεινει απο την υπερπροσταθεια την πεμπτη.

 

Το γιατι οι παικτες εχουν διαφορετικη αποδοση σε Ελλαδα και Ευρωπη ειναι ενα θεμα, πραγματικα. Εγω δινω την εξηγηση μου, σε πολλους δεν αρεσει...

 

Εκτος του βασικοτερου οτι οι παικτες εχουν κινητρο στα ευρωπαικα παιχνιδια να κανουν καλες εμφανισεις και να προβληθουν στην Ευρωπη, με οτι αυτο συνεπαγεται για την καριερα τους και την ομαδα, ειναι και τελειως διαφορετικος ο τροπος που σε αντιμετωπιζει η ευρωπαικη ομαδα και το ευρωπαικο κορακι...

 

Περασαν φετος απο το Χαριλαου κολοσσοι οπως η Σιτυ, η Ατλετικο, η Λεβερκουζεν, ακομα και η αδιαφορη Ροσενμποργκ και ηρθαν για να παιξουν 90 λεπτα μπαλα...

 

90 λεπτα ποδοσφαιρο....

 

Εν αντιθεσει με κατι Σερρες, Εργοτεληδες, Ξανθες και δε συμμαζευεται που πατανε χορτο με σκοπο

α. Να σου καταστρεψουν το παιχνιδι

β. Να σπασουν τα νευρα των αντιπαλων

γ. Να σφαδαζουν με την πρωτη στραβη για κανα 5λεπτο και για στραβοπατημα

δ. Να εκμαιευσουν με θεατρο καποιο χτυπημα

ε. ΑΝ κατσει καμια ευκαιρια να σου κλεψουν τη νικη (αν το βαλουν πρωτοι, διπλη ζωνη αμυνας στο πεναλτυ)

 

Ολα αυτα που περιγραφω παραπανω νομιζω δικαιολογουν σε εναν ικανοποιητικο βαθμο τη διπλη εικονα των παικτων σε Ευρωπαικους και εγχωριους αγωνες... τα υπολοιπα ειναι πολυ εκτενης συζητηση αλλα, προσωπικα, καταλογιζω τεραστιο μεριδιο ευθυνων και στο μεγαλυτερο, ομολογουμενως, προπονητη που περασε ποτε απο Ελλαδα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.