Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Πέστα ρε ικαρε γιατί αν τα πω εγώ θα τα πω βρίζοντας κ δεν θέλω .

ομάδα κύριοι  που θέλει να κάνει πρωταθλητισμό κ να έχει αξιοπρεπείς εμφανίσεις στας ευρώπας πρέπει να έχει  κάλους παίχτες , κ αυτό συμβαίνει σε όλο τον κόσμο, δείτε τα ροστερ κ την χρηματική αξία τις ρεαλ ,μπαγερν, μπαρτσα κλπες

Τώρα , ο ιβαν τα έσκασε για να κάνει μια καλή ομάδα , αλλά οι συμβούλοι του δούλεψαν για πάρτι τους κ όχι για το καλό τις ομάδας

  Καρυστινε,  καλοί οι παλαίμαχοι αλλά όχι για  ομάδες που θέλουν να πρωταγωνιστήσουν . Κάποιες άλλες ομάδες όπως  πχ  ο πανιώνιος,  έχει επιλέξει να βγάζει παίχτες κ να τους πουλάει κ όχι να διεκδικεί το πρωτάθλημα, του αρκεί μια καλή πορεία κ ότι  κάτσει  αν κάτσει από Ευρώπη

Link to comment
Share on other sites

Ποιος Τζιόλης τώρα????? Είμαστε καλά? Αυτό το ταγάρι που δηλώνει ποδοσφαιριστής? Απορώ τι βύσμα έχει και παίζει μπάλα ακόμη.

Ο Κατσουρ καλός στα νιάτα, τώρα για συνδικαλισμό στα αποδυτήρια καλός είναι...

Νινής? Το κωλόπαιδο που το έριξε στα μοντέλα γιατί είναι μεγάλη παικτούρα...Νύχτα έφυγε από την Ιταλία. Τον πήρανε χαμπάρι και ούτε για τα νερά δεν τον βάζανε.

Με αυτούς θα κάνεις ομάδα? Η με τον Στοχ που τα πίνει κάθε βράδυ. Για ρωτήστε και λίγο τους Βόρειους για τα νυχτοπερπατήματα....

 

Και εχεις και μία μερίδα οπαδών να φωνάζει τιμή και δόξα στον Πάμπλο τον Γκαρσία, ποιον? Αυτόν που αγαπήθηκε γιατί έπαιξε χαστούκια με τους γαύρους και έγινε σύμβολο αντίστασης...Από μπάλα μπορεί να σέρνεται αλλά δεν έχει σημασία....Είναι ράμπο...

Δεν θα μπορουσα να συμφωνησω παραπανω Ικαρε.

 

Ο Κατσουρανης ζητημα αν κανει 1 χιλιομετρο σε ολο το γηπεδο τα 90 λεπτα που θα παιξει.

 

Ο Νινης ειχε πολυ καλες προοπτικες σαν παικτης αλλα μετα το εριξε στις τραγουδιαρες οποτε bye bye ποδοσφαιρο. Ηταν και τοσο ανοητος που το εκανε και στην αρχη της καριερας του και οχι σαν τον Σειταριδη που εκανε δυο δυνατες μεταγραφες, τα κονομησε γερα, και μετα πηγε και αραξε στο Πηλιο.

 

Γενικα οσο καλος και ταλαντουχος παικτης και αν εισαι αν δεν εχεις και μυαλο και εγκρατεια δεν μακροημερευεις.

 

Παντως ειναι γενικοτερο το φαινομενο οι μεγαλοι ποδοσφαιριστες να τα σκατωνουν. Ας θυμηθουμε Πελε, Μαραντονα, Μπεστ...

 

Παντως το φετινο πρωταθλημα ειναι για τα μπαζα και δεν εχω δει ουτε ενα αγωνα φετος. Η Παναθα μας θα μπορουσε να κανει κατι σοβαρο οχι ομως φετος, αλλα με μια προοπτικη 5+ χρονων με ιδιο προπονητη, ιδιους παικτες και σοβαρη δουλεια στην ακαδημια. 

Μεγαλο προβλημα ειναι το οικονομικο μιας και οι προσφυγες ερχονται η μια μετα την αλλη...Πολυ φοβαμαι πως αν δεν παρουμε το Κυπελλο, οποτε να εχουμε σοβαρες πιθανοτητες για europa league, βλεπω να μην βγαινει η χρονια... 

Edited by thodoris1982
Link to comment
Share on other sites

αυτός ο Τζιώλης είναι βασικός σε ομάδα που παει μουντιάλ και είναι στις 11 καλύτερες του κόσμου και μάλιστα βασικός και αναντικατάστατος και έχει παίξει σε τελικό Γουρόπα λιγκ με Γερμανική ομάδα στην οποία είχε πάρα πολλές συμμετοχές με καλή εμφάνιση ,έπαιξε Ιταλία Ισπανία Κύπρο και Γαλλία που πήρε και πρωτάθλημα β κατηγορίας Και στις περισσότερες ομάδες ήταν βασικός ή είχε πολλές συμμετοχές Για τον Νίνη αυτό που βλέπω από το σώμα του είναι ότι δουλεύει και όποιος γνωρίζει ποδόσφαιρο το βλέπει Το τι κάνει εκτός γηπέδου είναι κακό για αυτόν γιατί δεν θα έχει διάρκεια , αλλά τώρα είναι για μένα σε καλό δρόμο και περιμένω το καλοκαίρι να δείξει την αξία του Ικαρε μην τα ισοπεδώνεις τα ίδια λέγατε και για τον Παπαδόπουλο και τώρα στα άντα του ακόμα βγάζει μάτια με τον Ατρόμητο Και δεν ξέρω τι  θα κάνει και σήμερα

 

Έχετε και εσείς (ΠΑΟ)  σήμερα ένα καλό σύνολο με νέους παίκτες με ταλέντο και δυνατότητες για πρόοδο , μην τους φάτε και αυτούς 

 

ΥΣ και πρέπει να σταματήσετε αυτήν την νοοτροπία που έχετε με τα πρωταθλήματα , για να είστε μεγάλη ομάδα Καλή μπάλα πρέπει να έχετε ζητούμενο να βλέπετε και όχι κούπες . Υπάρχουν μεγάλες ομάδες στην Ευρώπη που δεν τους φτάνετε ούτε στο ελάχιστο και δεν έχουν ούτε τις μισές κούπες από αυτές που έχετε εσείς και ο γαύρος 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Βρε Γιώργο μη μου λες για τον Τζιόλη και την Εθνική που πάει μουντιάλ....Λες και μιλάς για σύνολο της Βραζιλίας ή την Γερμανίας....Νταξ, τι φταίει αυτός αν τον βάζουν να παίξει? Ακου ο Τζιόλης πάει Βραζιλία....Ημαρτον που λέει και ο φίλος σου....

Ο Νίνης γυμνάζεται σε αυτό συμφωνώ...Αλλου είδος γυμναστικής... :mrgreen:

 

Καλά σήμερα, σιχτήρησα το 20άρικο που έδωσα στο γήπεδο....Βρε Αναστασίου, πότε θα καταλάβεις ότι ο Τριάντα δεν κάνει για δεξί μπάκ?? Ξεκόλλα το μυαλό σου....

Ο άλλος (Σίλντεφελντ) είναι για τα μπάζα... Επειγόντως αμυντικό γιατί δεν βγαίνει....

Link to comment
Share on other sites

Παντως ειναι γενικοτερο το φαινομενο οι μεγαλοι ποδοσφαιριστες να τα σκατωνουν. Ας θυμηθουμε Πελε, Μαραντονα, Μπεστ...

κατσε γιατι μπερδευτικα... ποιους συγκρινεις με αυτο το παραδειγμα?

 

Παντως το φετινο πρωταθλημα ειναι για τα μπαζα και δεν εχω δει ουτε ενα αγωνα φετος.

εγω πλεον βλεπω μονο εθνικη ελλαδος... τελευταιος αγωνας ποδοσφαιρο που ειδα

ηταν ..... σαλερνιτανα - κετι :mrgreen:

Edited by OTTO_engine
Link to comment
Share on other sites

Ο Τζιόλης είναι ένας από τους ελάχιστους παίκτες που παίζουν με το κεφάλι ψηλά . Είναι αργός βέβαια . Αν τα είχε όλα θα έπαιζε αλλού .

Αυτό είναι και το πρόβλημα με τους φιλάθλους μας  . Θέλουν το απόλυτο αλλά το θἐλουν και τζάμπα .

Link to comment
Share on other sites

Ο Τζιόλης είναι ένας από τους ελάχιστους παίκτες που παίζουν με το κεφάλι ψηλά . Είναι αργός βέβαια . Αν τα είχε όλα θα έπαιζε αλλού .

Αυτό είναι και το πρόβλημα με τους φιλάθλους μας  . Θέλουν το απόλυτο αλλά το θἐλουν και τζάμπα .

Εγώ δεν λέω ότι ο Τζιόλης είναι σε επίπεδο Ρονάλτο ή Μέσι ή του Τούρκο -Γερμανού που πήγε από Ρεαλ στην Άρσεναλ , αλλά είναι και αυτός υψηλού επιπέδου δεν είναι Τζικιτζέλας (ας με συγχωρέσει γιατί τον είχα και αντίπαλο κάποτε με τον Πανελευσινιακό)  έχει πολλά προτερήματα που αν ένας προπονητής τα αξιοποιήσει έχει ένα πολύτιμο εργαλείο όπως το ότι βλέπει γήπεδο και περνάει κάθετα την μπάλα Είναι αργός (όχι υπερβολικά) Αν τα είχε όλα θα έπαιζε στην Μπάγερ ή την Μπαρτσελόνα Βρες μου Ικαρε ένα καλύτερο στην τιμή του να κάνει αυτά που μπορεί να κάνει και τότε να σου πω έχεις δίκιο Πχ στο ΠΑΟ τον διώξατε και αυτοί πυου πήραν την θέση του ήταν χειρότεροι ή στο ίδιο επίπεδο , χωρίς να υπάρχει λόγος τότε οικονομικός να φύγει 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.