Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τακτοποίηση (μεγάλου) φωταγωγού.


Recommended Posts

Επιβαρύνεσαι με έξοδα γραφ/γου αλλά δεν νομίζω να φτάσεις ποτέ μέχρι σε αυτό το σημείο

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, έφτασε η ώρα...

Η πολυκατοικία του ποστ #1 που λέγαμε, αποφάσισε να κάνει συνέλευση για το θέμα, και με κάλεσαν ως "guest star"...

Πρέπει να τους "πείσω" λοιπόν (εκπροσωπώντας τον πελάτη μου) ότι δεν θα "πάθουν" τίποτα αν υπογράψουν τη δήλωση συναίνεσης...

Μπορείτε να με συμβουλέψετε σε ποιούς "άξονες" να βασίσω την "αγόρευσή" μου;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα συνάδελφοι,

 

Σε συνεχεία του ερωτήματος μου, σε περίπτωση που δεν δίνεται η συναίνεση μπορούμε να τακτοποιήσουμε τους αυθαίρετους χώρους που υπάρχουν και να μην δώσουμε την βεβαίωση στον ιδιοκτήτη μέχρι να καθαιρέσει οποία αυθαιρεσία σε κοινόχρηστους χώρους?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, έφτασε η ώρα...

Η πολυκατοικία του ποστ #1 που λέγαμε, αποφάσισε να κάνει συνέλευση για το θέμα, και με κάλεσαν ως "guest star"...

Πρέπει να τους "πείσω" λοιπόν (εκπροσωπώντας τον πελάτη μου) ότι δεν θα "πάθουν" τίποτα αν υπογράψουν τη δήλωση συναίνεσης...

Μπορείτε να με συμβουλέψετε σε ποιούς "άξονες" να βασίσω την "αγόρευσή" μου;

Καλή τύχη...

Link to comment
Share on other sites

sagiasd

 

κάπως αργά πέσανε οι ευχές φίλε

μπορεί και να μην πιάσανε (ας μας ενημερώσει ο άλλος φίλος)

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΝΑ, μεθαύριο είναι η "παράσταση"... Περιμένω λοιπόν κάποιες συμβουλές - οδηγίες για το πώς θα "κινηθώ"...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.