Μετάβαση στο περιεχόμενο

Βιβλιογραφία (γενικά) για Πολιτικούς Μηχανικούς


 
kostasi

Recommended Posts

και βασικά και αυτό της σχολής σου

 

Συνάδελφε ας μην ξεχνάμε ότι πλέον ο φοιτητής επιλέγει από μία λίστα συγραμμάτων (με ελάχιστες εξαιρέσεις) και είναι πιθανό να μην επέλεξε σύγραμμα που να καλύπτει όλη την ύλη.

 

Εάν λοιπόν μιλάμε για μια τέτοια περίπτωση, μπορεί να κοιτάξει και στην βιβλιοθήκη του ιδρύματός του καθώς και να μιλήσει στον ίδιον τον καθηγητή να του προτείνει κάποιο βιβλίο από εκεί. Εγώ τουλάχιστον αυτό έκανα σε αντίστοιχη περίπτωση.

Link to comment
Share on other sites

οποιος μπορουσε να με βοηθησει στο θεμα της περιβαλλουσας ,με καποιες σημειωσεις ισως ,θα του ημουν ευγνωμων.

Link to comment
Share on other sites

οποιος (θα) μπορουσε να με βοηθησει στο θεμα της περιβαλλουσας (με καποιες σημειωσεις ισως?), θα του ημουν ευγνωμων.

αυτό θα ηθελε να πει

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

παιδιά ζητώ απελπισμένα βοήθεια.είμαι φοιτητής στο βόλο και μου έχουν μείνει 4 μαθήματα για πτυχίο.μπορείτε να μου πείτε που μπορώ να βρω λυμένες ασκήσεις για μπετο 3(με ικανοτικούς ελέγχους και θεμέλια) και στατική 2(κάνουμε μέθοδο δυνάμεων και μέθοδο μετακινήσεων) και για τεχνική μηχανική 3(κάνουμε τα βιβλία του τσαμασφύρου,αλλά ο καθηγητής που κάνει το μάθημα βάζει ότι να 'ναι θέματα)....σας παρακαλώ βοήθηστε με!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα...

 

Επειδη σε λιγους μηνες σκοπευω να κανω το βημα της κατασκευης δημοσιων εργων τι βιβλια θα μου προτεινατε επι του θεματος...?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.