Μετάβαση στο περιεχόμενο

Διαβροχή μπετού


afilotimos

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 21
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ροδόπουλος επειδή πέρασαν πολυ περισσότερες απο 180 μέρες πρεπει να προχωρήσω για τα ακάλυπτα μπετά σε τσιμεντοκονίες μέχρι να μπορέσω να προχωρήσω. Σας ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

δεν κατάλαβες τις 180 ημέρες. Να ρίξεις τσιμεντοκονίες.

Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα πως τα δικα μου μπετα δεν ειχαν περιθωριο ουτε για 180.Να ριξω τσιμεντοκονιες αλλα υπαρχουν 2 προβληματα . 1τα χρηματα και 2 ποιος τη ριχνει ( θα πρέπει τουλάχιστον να γνωρίζει ότι παραθαλάσιο δεν είναι το παραλιακό.)

Link to comment
Share on other sites

Εαν κατάλαβα καλά μιλάμε για τσιμεντοκονίες ρύσεων?

Link to comment
Share on other sites

Ναί,καί πιθανόν χωρίς την άμεση δυνατότητα επόμενων στρώσεων.(ξέρεις νιώθω την αγωνία του ασθενούς μπροστά στον γιατρό,καί γιά τη διάγνωση καί γιά το κόστος).και αφου κλεισει η πισινα που εχω αναφερει στο πρωτο μου post.

Edited by afilotimos
Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω τι θες να πεις με τις στρώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω οτι ο μηχανικός σου μπορεί να σχεδιάσει την ανεστραμμένη μόνωση τηρώντας τις ιδιαίτερες συνθήκες. Εαν οι ρύσεις είναι σωστές και τηρούν τους κανονισμούς απορροής τότε δεν βλέπω κάποιο πρόβλημα με το κτυπητό μάρμαρο.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.