Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αλλαγή Πολυτεχνικής Σχολής και Σταδιοδρομίας


Recommended Posts

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.Όλες ήταν αρκετά ενδιαφέρουσες.Έχω σχεδόν πέντε μήνες ακόμα μέχρι να χρειαστεί να πάρω την απόφαση.Επομένως θα το σκεφτώ σοβαρά,θα δω τι μου αρέσει περισσότερο και τι προοπτικές εξέλιξης θα έχω,θα δω προσεχτικά τους οδηγούς σπουδών και θα αποφασίσω.Στο μεταξύ,οποιαδήποτε άλλη πληροφορία,συμβουλή,σκέψη για περαιτέρω συζήτηση είναι καλοδεχούμενη.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 24
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Το εξωτερικό δεν το γλιτώνουμε πάντως απ'ότι βλέπω.Εκτός από καλό βαθμό και επάρκεια γλώσσας χρειάζεται και τίποτα άλλο;

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Γεια σας,ξαναανοίγω την συζήτηση μετά απο κάποιον καιρό..συγκεκριμένα θα ήθελα κάποιες πληροφορίες σχετικά με το τμήμα Μηχανολόγων μηχανικών στον Βόλο(μιας και αυτό είναι το πιο κοντινό στον τόπο κατοικίας μου στο οποίο μπορω να εισαχθώ)..τι κατασταση επικρατεί εκεί;είναι αξιόλογο τμημα;είναι καλοί οι καθηγητές και υπάρχει κάποια σύνδεση με την βιομηχανία;γνωρίζω ότι υπάρχουν κάποιες ελλείψεις στις υποδομές αλλά είνα ικανές να επηρεάζουν το επίπεδο των σπουδών και την αναγνωρισιμότητα του τμήματος στην αγορά εργασίας;η όποια πληροφορία ευπρόσδεκτη..

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.