Μετάβαση στο περιεχόμενο

Άδεια για κατασκευή πέργολας


Recommended Posts

... πόσα κτίρια ή οριζόντιες ή καθετες είναι εντελώς νόμιμες......

Μανώλη, δεν νομίζω να υπάρχουν παρά ελάχιστα και αυτά από λάθος του κατασκευαστή τους...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Έλα ντε όμως που οι ιδιοκτήτες υπογράφουν εφθαρσώς την υπεύθυνη δήλωση και ενημερώνουν για τη 48ωρη.......

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.

Τελικά, ο προϊστάμενος της αρμόδιας πολεοδομίας, μου είπε ότι δίνοντας συνημμένα και το πακετάκι του Ν.4014 μαζί με την αίτηση, θεωρείται ότι η ιδιοκτησία μου δεν έχει αυθαιρεσίες και έτσι δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα να υπογράψω την Υπ. Δήλωση. Μου έδωσαν σφραγισμένο και ένα αντίγραφο της αίτησης για να το δώσω στο αρμόδιο αστυνομικό τμήμα.

Ευχαριστώ και πάλι για την βοήθειά σας.

Edited by Jwatson
Link to comment
Share on other sites

Και απο υπαλληλο σε υπαλληλο στην ιδια υπηρεσια!

 

Προσφατα σε ΥΔΟΜ, για διαμαχη εισπραξης του 2%ΤΕΕ ή οχι, μεταξυ υπαλληλου και προισταμενου επεσαν Χριστοπαναγιες! 

Edited by tzeno
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.

Τελικά, ο προϊστάμενος της αρμόδιας πολεοδομίας, μου είπε ότι δίνοντας συνημμένα και το πακετάκι του Ν.4014 μαζί με την αίτηση, θεωρείται ότι η ιδιοκτησία μου δεν έχει αυθαιρεσίες και έτσι δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα να υπογράψω την Υπ. Δήλωση. Μου έδωσαν σφραγισμένο και ένα αντίγραφο της αίτησης για να το δώσω στο αρμόδιο αστυνομικό τμήμα.

Ευχαριστώ και πάλι για την βοήθειά σας.

 

Μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ σε αυτή την πολεοδομία..... Να μαθαίναμε και το όνομά της....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.