Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εγγραφή στο Μητρώο Μονίμων Επιθεωρητών


gapidianak

Recommended Posts

Όσοι συνάδελφοι πήρατε την τελική έγκριση και γίνατε μόνιμοι (σχεδόν), πόσο καιρό μετά το κλείδωμα των στοιχείων σας έγινε αυτό? Είμαι μόνο στα κτήρια και κλειδώθηκε στις 5/10. Ξέριε κανείς μέχρι πότε θα περιμένω στο περίπου? Από αυτόν που έπαιρνα την υπογραφή δε μπορώ να συνεχίσω κι έχω 5 Εξοικονομώ σε εκκρεμότητα.

Link to comment
Share on other sites

Όσοι συνάδελφοι πήρατε την τελική έγκριση και γίνατε μόνιμοι (σχεδόν), πόσο καιρό μετά το κλείδωμα των στοιχείων σας έγινε αυτό? Είμαι μόνο στα κτήρια και κλειδώθηκε στις 5/10. Ξέριε κανείς μέχρι πότε θα περιμένω στο περίπου? Από αυτόν που έπαιρνα την υπογραφή δε μπορώ να συνεχίσω κι έχω 5 Εξοικονομώ σε εκκρεμότητα.

Είχα κάνει την αίτηση 9/9, δε θυμάμαι πότε "κλειδώθηκαν" ακριβώς, νομίζω μετά από 2-3 μέρες. Η μονιμοποίηση ήρθε στις 30/9.

 

Πάντως νομίζω βάσει νόμου, από την στιγμή της αναγγελίας, η υπηρεσία πρέπει να απαντήσει εντός 30 ημερών.

Link to comment
Share on other sites

Είχα κάνει την αίτηση 9/9, δε θυμάμαι πότε "κλειδώθηκαν" ακριβώς, νομίζω μετά από 2-3 μέρες. Η μονιμοποίηση ήρθε στις 30/9.

 

Πάντως νομίζω βάσει νόμου, από την στιγμή της αναγγελίας, η υπηρεσία πρέπει να απαντήσει εντός 30 ημερών.

Σ'ευχαριστώ για την άμεση απάντηση. Η δική μου αίτηση κλειδώθηκε στις 5-10 ενώ την είχα κάνει 10-9. Θα δούμε αν ισχύει το περιθώριο 30 ημερών σημαίνει ότι σήμερα-αύριο θα κλείσει το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Όσοι συνάδελφοι πήρατε την τελική έγκριση και γίνατε μόνιμοι (σχεδόν), πόσο καιρό μετά το κλείδωμα των στοιχείων σας έγινε αυτό? Είμαι μόνο στα κτήρια και κλειδώθηκε στις 5/10. Ξέριε κανείς μέχρι πότε θα περιμένω στο περίπου? Από αυτόν που έπαιρνα την υπογραφή δε μπορώ να συνεχίσω κι έχω 5 Εξοικονομώ σε εκκρεμότητα.

 

 

Λογικά δεν αργείς. Εγώ όπως ξαναείπα έκανα την αίτηση 11 ή 12 Σεπτέμβρη και έγινα μόλις χτες. Οπότε εσύ που την έκανες νωρίτερα, να περιμένεις αν όχι σήμερα, από μέρα σε μέρα.

 

 

 

Να ρωτήσω και κάτι άλλο. Σχετικά με την επιστροφή των χρημάτων για τα σεμινάρια. Είχα κάνει την αίτηση την ημέρα που είχε βγει η ανακοίνωση και δεν ξανασχολήθηκα από τότε, νομίζοντας ότι είμαι οκ. Χρειάζεται να στείλουμε κάποιο δικαιολογητικό ή κατι άλλο, όπως συνέβη και με την αίτηση για τους επιθεωρητές;;; Να ανεβάσουμε κάποιο δικαιολογητικό;

Link to comment
Share on other sites

αυτα τα προσωπικα δεδομενα που τα μοιραζουμε δεξια και αριστερα αν τα δω σε καμια εφημεριδα δεν θα μου κανει εντυπωση

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε ανακοίνωση στο buildingcert, ότι η προθεσμία των 15 ημερών για την υποβολή των δικαιολογητικών της ενίσχυσης ξεκινά από την ενεργοποίηση της πλατφόρμας !!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.