Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εγγραφή στο Μητρώο Μονίμων Επιθεωρητών


gapidianak

Recommended Posts

Υπάρχει κάποιο τηλ που μπορούμε να επικοινωνήσουμε για να ρωτήσουμε λεπτομέρειες; Έχω κάνει τα χαρτιά μου από 11 ή 12 Σεπτέμβρη,είμαι ακόμα προς εξέταση και όλοι οι γνωστοί μου που έχουν κάνει αίτηση μετά από από εμένα έχουν ήδη εγκριθεί. Και έχω και ένα ΠΕΑ σε εκκρεμότητα... Τι γίνεται; Μπορώ να ρωτήσω κάπου;

Link to comment
Share on other sites

Να στείλετε email να ξεκλειδώσουν το buildingcert για τους προσωρινους που έχουμε κανει αίτηση  για μόνιμους.Εγω έχω 3 ΠΕΑ σε αναμονή , τους πελάτες τι να πω ότι ειμαι λαμόγιο που εκανα σεμιναρια πληρωσα τα κωλοπαράβολα και ότι πριν 2 μερες ημουνα επιθεωρητης ενω τώρα είμαι ********.

Link to comment
Share on other sites

Το βασικό πρόβλημα είναι ότι αν δεν υπάρξει υπουργική απόφαση για αυτό (ή έστω εντολή υπουργού μέχρι την ΥΑ) δεν μπορούν να κάνουν του κεφαλιού τους..... :(

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν κάποιος έχει χρόνο ας κάνει τον κόπο να πάει στο υπεκα.. Παλαιότερα με τα παραβολα επειδή κάποιος βαριόταν να το κάνει στην ώρα του, πήγα και το ενεργοποίησε μπροστά μου. Δεν είναι και η καλύτερη λύση, αλλά από το τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

Εκείνο που μπορούν να κάνουν είναι να αρχίσουν να δουλεύουν. Έχω κάνει αίτηση από 11/9 και ακόμα τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΕΡΔΕΜΑ ΠΑΙΔΙΑ

Με αίτηση 10/9 με εγκρίνανε εδώ και μία εβδομάδα.

Με αίτηση συνάδελφος στις 11 και ακόμα τίποτα. 

Χωρίς να θέλω να δικαιολογήσω πιστεύω ότι από την τρίτη μέρα και μετά (11/9) πρέπει αν έχουν πέσει όλες οι αιτήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.