Μετάβαση στο περιεχόμενο

Διαγωνισμοί του michanikos


ssouanis

Recommended Posts

Πρόταση μου είναι να έχουν δικαίωμα συμμετοχής μόνο τα core members ανεξάρτητος ειδικότητας, θες μάγκα μου να συμμετέχεις σε διαγωνισμό? Ποσταρε

Εκτός βέβαια κ αν αυτό το +5 ποστ αποσκοπεί ώστε να μαζευτούν κάποιες χιλιάδες μελη, έστω κ ανενεργά.

Τώρα θα με ρωτήσεις,  εσένα,  τι σε ενδιαφέρει ένα βιβλίο όπως ο ΝΟΚ , επεξηγήσεις του 4178,  PC πρόγραμμα στατικών κλπ που αφορούν ΠΜ ΑΜ ΤΠ ? Μα δεν με ενδιαφέρει κ επειδή δεν με ενδιαφέρει δεν θα συμμετάσχω, αλλά ένα βιβλίο για ΗΜ η κάποιο PC ηλεκτρολογικό πρόγραμμα , ναι, με ενδιαφέρει

 

Συμφωνώ σε όλα.... Νομίζω ότι το +5 πόστ το έχουν κατακρίνει πολλά ενεργά μέλη... Ετσι και αλλιώς οι υπόλοιποι ούτε καν θα έμπαιναν στον κόπο να απαντήσουν. Ισως ετοιμάζονται για τον επόμενο διαγωνισμό... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 41
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μάλλον μιλάμε χωρίς τον ξενοδόχο, που στην προκειμένη περίπτωση είναί ο διαφημιζόμενος.

Υποθέτω ότι κάνει την προσφορά υπό συγκεκριμένες προϋποθέσεις εμφάνισης της χορηγίας του στην λίστα των μηνυμάτων , όσες περισσότερες φορές γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.