Μετάβαση στο περιεχόμενο

Διαγωνισμοί του michanikos


ssouanis

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 41
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σύμφωνος και εγώ.

Προτείνω οι διαγωνισμοί να ισχύουν για τα core members για τα μέλη με 50+ δημοσιεύσεις, ενώ τα downloads να είναι ελεύθερα για όλους.

Edited by yian
Link to comment
Share on other sites

Τώρα εγώ που πιστεύω ότι τέτοιου είδους διαγωνισμοί και "προσφορές" προσφέρουν φθηνή και ΣΤΟΧΕΥΜΕΝΗ διαφήμιση σε κάποιους μάλλον είμαι αφελής.

Link to comment
Share on other sites

 

...

ενώ τα downloads να είναι ελεύθερα για όλους.

 

Εδώ και καιρό έχει επιλεγεί αυτή η ρύθμιση . Ακριβώς για την αλληλοβοήθεια των μελών .

 

Με μεγάλη χαρά παρατηρώ ότι υπάρχει και διάθεση προσφοράς από τα μέλη και τα αρχεία στα downloads

τα οποία γίνονται ολοένα και περισσότερα αλλά συνάμα και ποιοτικότερα .

Link to comment
Share on other sites

Τώρα εγώ που πιστεύω ότι τέτοιου είδους διαγωνισμοί και "προσφορές" προσφέρουν φθηνή και ΣΤΟΧΕΥΜΕΝΗ διαφήμιση σε κάποιους μάλλον είμαι αφελής.

 

 

Και που είναι το κακό;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Γιατί εγώ μόνο καλό βρίσκω....

 

κάποιος mod: γίνεται να υπάρχει section στο forum που να έχουν πρόσβαση μόνο όσοι το επιθυμούν;;;;

δλδ όχι βάσει τίτλου, αλλά βάσει δήλωσης επιθυμίας.

 

Για να ξεπεράσουμε και το θέμα της τζάμπα διαφήμισης.

Edited by ssouanis
Link to comment
Share on other sites

Εξυπακούεται ότι, η πρόσβαση στα downloads πρέπει να είναι ελεύθερη για όλους.

Επιμένω όμως ότι, οι "προσφορές" αυτού του είδους μόνο για τα "διακεκριμένα μέλη".

Link to comment
Share on other sites

Τώρα εγώ που πιστεύω ότι τέτοιου είδους διαγωνισμοί και "προσφορές" προσφέρουν φθηνή και ΣΤΟΧΕΥΜΕΝΗ διαφήμιση σε κάποιους μάλλον είμαι αφελής.

 

Δεν γνωρίζω αλλά προφανώς η κάθε εταιρεία χαρίζει προϊόντα στο michanikos.gr για να τα διαφημίσει. Που είναι το κακό ξαναρωτάω και εγώ ??? Κάποιοι ψάχνετε πάντα κάτι για να γκρινιάζετε. Δηλαδή...είναι δυνατόν να χαρίζονται τα βιβλία ή τα προγράμματα επειδή αγαπάνε τον Engineer ? Διαφήμιση γίνεται όπως και στον πραγματικό κόσμο.

Link to comment
Share on other sites

Και μακάρι αυτού του είδους η προβολή να επεκταθεί και σε πολλά άλλα και διαφορετικού περιεχομένου προϊόντα, που όλοι οι μηχανικοί το έχουν ανάγκη!!!!! Κάθε είδους και μορφής!!!!

Θα μπορούσε να το σπρώξει ως θέμα ένας advertising manager του site....

Link to comment
Share on other sites

Ασφαλως για διαφημιση γινεται, η καθε τετοια κινηση.

Δεν νομιζω να ειναι λιγο, εστω και ενα λογισμικο των 300-400Ε!!!

 

Εγω θα περιμενα ομως και εταιρειες που ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ στο φορουμ και προβαλλουν τα προιοντα τους με τον ενα ή τον αλλο τροπο, να κανουν με τη σειρα τους μια γενναια προσφορα.

Αν οχι δωρεαν λογισμικο, μια πολυ καλη εκπτωση!!!!!

Edited by terry
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.