Μετάβαση στο περιεχόμενο

Διαγωνισμοί του michanikos


ssouanis

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 41
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Οι διαφημισεις που βλέπει ο καθενας απο εμάς την ίδια χρονική στιγμη είναι διαφορετικές......

Link to comment
Share on other sites

γιαπ... η google ξέρει τι θέλει ο κάθε ένας....

 

Εμένα π.χ, τώρα μου δείχνει πως θα έχω ένα δέρμα χωρίς ρυτίδες.

 

Ρε λένε τέτοια πράγματα στο πιπίνι;;;

Edited by ssouanis
Link to comment
Share on other sites

 Ας γίνει κάποια στιγμή και διαγωνισμός για Η/Μ όσον αφορά το δώρο συμμετοχής.. :mrgreen:

Καλά, έτσι κ σκάσει κάτι τέτοιο  , θα γίνει…. της πουτ…ας στο φορουμ  έτσι κ μου πει κάποιος μοντ δεν έχετε  δικαίωμα συμμετοχής στην κλήρωση επειδή δεν είστε μηχανικός, κ στην τελική που ξέρω εγώ ότι αυτός που έχει 5-10 ποστ κ έχει δικαίωμα συμμετοχής  είναι  μηχανικός

Link to comment
Share on other sites

Και εμείς πώς να ξέρουμε ότι δεν είναι κάποιος μηχανικός στη πραγματικότητα?

Δεν έχουμε κάποια έκτη αίσθηση, απλά το checklistπάει ως εξής :

 

- έχει +5 μηνύματα -> έχει συμπληρωμένη ειδικότητα στο προφίλ του? -> λέει μηχανικός στο προφίλ του? -> εάν ναι, έχει καλώς , εάν όχι σε οποιοδήποτε στάδιο, η συμμετοχή κρίνεται άκυρη.

 

Και μιας και ο 4178 μας έκανε πιο "εύστροφους", νομίζω ότι ο καθένας μπορεί να βρει τον τρόπο για να περάσει από τον ... έλεγχο.

Link to comment
Share on other sites

Καλά είναι λίγο κουφό να μην είναι κάποιος μηχανικός ή τουλάχιστον σχετικός με τον τεχνικό κόσμο και να παίρνει μέρος σε έναν διαγωνισμό...Σαν να κάνω εγγραφή σε δικηγορικό φόρουμ για να λάβω μέρος σε διαγωνισμό για βιβλίο αστικού κώδικα διευκρινήσεις και δεδικασμένα....Τι να το κάνω??

Πάντως βάλτε κανα Η/Μ θέμα βρε παιδιά, έτσι για αλλαγή...

Link to comment
Share on other sites

Και εμείς πώς να ξέρουμε ότι δεν είναι κάποιος μηχανικός ......

 

 

Λογικό είναι αυτό που λες, κ θα ήταν παράλογο να ζητάει το φορουμ διαπίστευση για την ειδικότητα που δηλώνει το κάθε μελος. Κ σε ρωτώ, εάν εγώ πειράξω την ειδικότητα στο προφιλ μου, θα μου ζητήσετε το πτυχίο μου ή το δίπλωμα ?

 

Καλά είναι λίγο κουφό να μην είναι κάποιος μηχανικός ...

 

Ikare, πόσα post έχεις δει από συναδέλφου σου που σε κάνουν να αναρωτιέσαι για την ειδικότητα τους, εγώ αμέτρητα, κ το ωραίο είναι ότι περιμένω να απαντήσει  ένα γνωστό όνομα  για να μπω στη κουβέντα.

 

Πρόταση μου είναι να έχουν δικαίωμα συμμετοχής μόνο τα core members ανεξάρτητος ειδικότητας, θες μάγκα μου να συμμετέχεις σε διαγωνισμό? Ποσταρε

Εκτός βέβαια κ αν αυτό το +5 ποστ αποσκοπεί ώστε να μαζευτούν κάποιες χιλιάδες μελη, έστω κ ανενεργά.

Τώρα θα με ρωτήσεις,  εσένα,  τι σε ενδιαφέρει ένα βιβλίο όπως ο ΝΟΚ , επεξηγήσεις του 4178,  PC πρόγραμμα στατικών κλπ που αφορούν ΠΜ ΑΜ ΤΠ ? Μα δεν με ενδιαφέρει κ επειδή δεν με ενδιαφέρει δεν θα συμμετάσχω, αλλά ένα βιβλίο για ΗΜ η κάποιο PC ηλεκτρολογικό πρόγραμμα , ναι, με ενδιαφέρει

Edited by ΝΙΚΟΣΤΡΙ
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.