Μετάβαση στο περιεχόμενο

Μουντιάλ Βραζιλία 2014


savas76

Recommended Posts

ας κανουμε ένα θεμα με  , εντυπώσεις , αποψεις .από μουντιαλ........

 

όλα αυτά , μετα την νεα ηττα από τα αποδητηρια ,της εθνικης ,σε μουντιαλ , από μια μετρια ομαδα .....

Edited by savas76
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 396
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Ενα καλό που άκουσα

διαιτητής ΝΑΣΟΥΣΚΙΣΟ ΤΟΜΑΤΣΑΚΙ

...

για την Ελλάδα μια ζωή (ειδικά μετά το 2004) περιμένουμε να κάνει την έκπληξη... (αλλά που..!)

Edited by imhotep
Link to comment
Share on other sites

εγω νομιζω ότι ο σαντος δεν μπορει να ετοιμασει ομαδα για τελικη φαση...........

το ειδαμε στο ευρο, το βλέπουμε τωρα............διασυρθήκαμε από πολύ μετρια ομαδα, με 3,4 καλες μοναδες..........

Edited by savas76
Link to comment
Share on other sites

χαλαρα η κολομβια!καποιοι νομιζανε οτι ακομα ζουμε με τις δαφνες του 2004 και της ολυμπιαδας

ενταξει καναμε καποιες ευκαιριες,αλλα η τυχη ειναι με τον ισχυρο

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ο Ραμσή ο Γ , που μπήκε δεν μπόρεσε να αλλάξει τίποτα Πάντως κακοί δεν ήμασταν , αλλά στο ποδόσφαιρο πρέπει να βάζεις και γκολ έστω και και με μισή ευκαιρία και αυτό το έκαναν καλά οι Κολομβιανοί 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

η ομαδα πηγε ανετοιμη......εγιναν και τεραστια λαθη στις επιλογες παικτων.......

 

οι αγγλοι σχολιαστες ειχαν τιτλο ΄΄90 λεπτα παρτυ της κολομβιας΄΄.....όλα αυτά , απέναντι σε μια ομαδα πολύ μετρια....

εγω πιστευω ότι αν εμφανιζόμασταν λιγο σοβαροι, ανετα κερδιζαμε αυτην την κολομβια......αντιθέτως διασυρθηκαμε

Link to comment
Share on other sites

για να πω εγω τι ειδα περιπου μια βδομαδα πριν τον αγωνα

υπαρχει ενα βιντεακι το οποιο τους δειχνει τους παιχτες της εθνικης να παιζουν μπασκετμεταξυ τους,σε ενα γηπεδο στη βραζιλια

οι ανθρωποι ηταν εντελως αρτσουμπαλοι,χωρις καθολου αλμα και χωρις καμια πλαστικοτητα(μεση)

δεν επιτρεπεται επαγγελματιας ποδοσφαιριστης να μην εχεις μεση

που να επαιζε ο φαλκαο!

Edited by pantsel
Link to comment
Share on other sites

κατεβηκαν σαν να παιζαν φιλικο.....,

ολοι ξεραμε ότι η μονη περιπτωση να βαλουμε γκολ ηταν από στημενα.....εγω και στα φιλικα ειδα μηδεν δουλεια σε κορνερ φαουλ.......

στο ευρο είχαμε κορνερ και νομιζαμε ότι είχαμε πεναλτι............

 

για αυτό λεω , τεράστιες ευθύνες σαντος.....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.