Μετάβαση στο περιεχόμενο

Μουντιάλ Βραζιλία 2014


savas76

Recommended Posts

 τον έφαγε η Αλγερία..οχι θα τους άφηναν οι Βέλγοι..για να δούμε την Βραζιλία τώρα..θα χει πεναλτάκι δώρο πάλι ή οχι ?

προβλέπω νίκη αλλά δύσκολη..οι μεξικάνοι αν και άμπαλοι δε νομίζω οτι είναι η ομάδα που μπορεί κάποιος να την πάρει εύκολα..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 396
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Να ξενυχτησω μεθαυριο το βραδυ για να δω την Ιαπωνια (εεεε την Ελλαδα ηθελα να πω  :mrgreen: ) η να μη χαραμισω τον υπνο μου?

 

Μεγα διλημμα.... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Inzaghi..και να θες να ξενυχτήσεις μόλις θα αρχίσει να παίζει η Εθνική θα σε πιάσει νύστα..δε τον γλυτώνεις τον ύπνο.. :smile:  :smile:

Link to comment
Share on other sites

οπαδός της εθνικής σε πλήρη εγρήγορση χάρη σε κατάλληλα εξαρτήματα

χρήσιμα και για ΔΥ στη δουλειά

post-54574-0-60505900-1403075944.jpg

Edited by imhotep
Link to comment
Share on other sites

θα πω και εγώ μια κακιούλα Αν παίξει την Παρασκευή ο Καραγκούνης  από την αρχή , βλέπω του διαιτητή να του τελειώνει το σπρέι ......

Link to comment
Share on other sites

Κακία:κυκλοφορεί από προχτες στο διαδίκτυο....

 

 

Πάντως πολύ χαίρομαι που φουνταρει η Ισπανία...

 

 

Adios spana....

Edited by Faethon11
Link to comment
Share on other sites

Τέλος μουντιάλ για την Ισπανία...Τικι-τακα τέλος. Τα φαντάσματα των losers προ 2000 ξαναβγήκαν... Καλά αυτός ο ταβερνιάρης ξεκινάει με Τσάβι πάγκο, επίθεση τον Κόστα που τρέμουν τα πόδια του από τότε που πάτησε Βραζιλία, τερματοφύλακα τον γερόλυκο Κασίγιας που όυτε στην Ρεάλ δεν παίζει πλέον (φέρει ευθύνη και στα 2), έξω ο Φάμπρεγκας..έξω Βίγια.. Τι περίμενε με πασούλες να μπει γκολ? Ούτε ένα σουτ, κάτι.... Ενα παιχνιδάκι με τα Καγουρο, ένα μπανάκι στην Ιπανεμα και Μαδρίτη...

 

Αντε να αποκλειστεί και η Βραζιλία και έχω ολοκληρωθεί...Αλλοι ανήμποροι από κει...Με το ζόρι να κάνουν ηγέτη το παιδαρέλι Νειμάρ και να μας πείσουν ότι είναι η μεγάλη Βραζιλία...Παίκτες της σειράς θα φάνε μεγάλη ήττα σύντομα...

 

Εντομεταξύ, πολύ σοβαρό επεισόδιο μεταξύ του Μανιάτη και Τζαβέλλα.... Τα σαπάκια μαλώνουν...Ο φευγάτος Σάντος δεν παίρνει θέση όπως και η ΕΠΟ. Δεν έπρεπε να είναι καν στην αποστολή... Αύριο θα γελάσουμε....

Link to comment
Share on other sites

Λος Πουλος....Νταξει αν αποκλειστουμε και εμεις θα χουμε να λεμε.."εδω ολοκληρη Ισπανια ξεφτυλιστηκε.."

Link to comment
Share on other sites

το οποίο μου θύμισε

αρχαίο λογοπαίγνιο

"Οι σπανοί Ισπανοί εις πανί ισπανικόν στρατόν εις πανικόν εζωγράφιζον"

Edited by imhotep
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.