Μετάβαση στο περιεχόμενο

Μελέτη φωτισμού ισόπεδου κόμβου


gekol

Recommended Posts

Μελέτη φωτισμού ισόπεδου κόμβου:

 

Παρακαλώ όποιον συνάδελφο γνωρίζει κάποια βιβλιογραφία ή ό,τι σχετικό,να μου το στείλει για να το διαβάσω.(εννοώ φυσικά τίτλους)

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

(Είμαι νέο μέλος, δεν γνωρίζω καλά την διαδικασία του FORUM, αλλά και μόνο η ύπαρξη του, με ενθουσίασε)

 

Συγχαρητήρια στους εμπνευστές και τους συμμετέχοντες!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συνάδελφε, μήπως αναφέρεσαι σε μελέτη ηλεκτροφωτισμού κόμβου?

Αν ναι, έχω κάποια στοιχεία να σου δώσω!

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς Συνάδελφε αναφέρομαι σε μελέτη ηλεκτροφωτισμού κόμβου.

το e-mail μου ειναι: [email protected]

θα με υποχρέωνες. Και εγω απο την μεριά μου όπου μπορω να φανώ χρήσιμος, πολυ ευχαρίστως.

καλό είναι να επικοινωνήσουμε και τηλεφωνικά, εαν ήθελες.

επειδή δεν γνωρίζω την πολιτική του FORUM, θα σου στείλω το τηλέφωνό μου στην απάντηση μου στο e-mail σου.

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Θα παρακαλούσα μιας κ είναι θέμα που μπορεί να απασχολήσει συνάδελφους κ στο μέλλον να ανεβάζατε το υλικό στο forum. Υπάρχει ολόκληρο section με downloads :)

Link to comment
Share on other sites

Πολύ σωστά τα είπε ο stayros.

Αφού μοιράζεστε που μοιράζεστε μελέτες και πληροφορίες με αγνώστους γιατί να μην το κάνετε μέσω του forum και έτσι να ωφεληθούν ακόμα περισσότεροι συνάδελφοι.

Για το πώς ανεβάζουμε αρχεία στα downloads διαβάστε ΕΔΩ.

Link to comment
Share on other sites

Οι προλαλήσαντες (Χάρης & stayros) έχουν δίκιο ρε παιδιά.Εφόσον αφορά και άλλους,ανεβάστε το στο forum μας...Αυτό είναι και το νόημα του download και του upload.Να μοιραζόμαστε ό,τι έχουμε σε θέματα που μας αφορούν.

Ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί συνάδελφοι,

 

Θα προχωρήσω στο upload των στοιχείων που αφορούν τη Μελέτη Ηλεκτροφωτισμού κόμβου αλλλά θα ήθελα όμως, πρώτα να προχωρήσω στην εξής προσωπική διαπίστωση.

Παρατηρώ όλο αυτόν τον καιρό που είμαι μέλος στο forum ότι είναι λίγοι αυτοί που δίνουν απαντήσεις και βοηθητικά υποδείγματα συγκριτικά με τον αριθμό των μελών του forum. Μπορεί να κάνω λάθος, αλλά αυτή την εντύπωση έχω σχηματίσει εώς τώρα.

 

Θα βρείτε τα στοιχεία στην κατηγορία των downloads.

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφε Ευάγγελε,

Σε συνέχεια των παραπάνω θέλω να αναφέρω το εξής.Προσωπικά,πιστεύω πως έχεις δίκιο.Είναι πολύ λίγοι αυτοί που προσφέρουν εν συγκρίσει με αυτούς που είναι μέλη.Ωστόσο,αν και αυτοί οι λίγοι μεταξύ τους δεν συνεισφέρουν (είτε με τη μορφή κάποιου αρχείου είτε με μια απάντηση που μπορεί να δώσει ή μια συμβουλή),τότε η όποια μέχρι τώρα ουσία έχει ο ιστοχώρος αυτός, θα υποβαθμιστεί.Δεν θέλω να παρουσιαστώ ως παράδειγμα-κάθε άλλο.Όσο μπορώ,προσφέρω...Ωστόσο,εκτός από αυτούς που απλά είναι μέλη (και συνήθως είναι εδώ μόνο για κάποια downloads), έχε υπ'όψιν σου πως υπάρχουν πολλοί που δεν έχουν ούτε την εμπειρία ούτε το υλικό που έχουν κάποιοι άλλοι και ως εκ τούτου δεν μπορούν να συνεισφέρουν και πολύ...Εν πάσει περιπτώσει...Ευχαριστούμε οποιονδήποτε ανεβάζει κάτι και γενικότερα οποιονδήποτε προσφέρει.Άλλωστε μην ξεχνάς! Είναι εύκολο να παίρνεις,αλλά μόνο όποιος ξέρει να δίνει και δίνει είναι ανώτερος σε τούτο το μάταιο κόσμο...Αυτά.Καλή συνέχεια...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

@ petrovich

Έτσι ακριβώς είναι. Η γιαγιά μου έλεγε: δις διδει ο δίδων (με παρήχηση του δ).

Αυτά, όμως, είναι για πολλούς ψιλά γράμματα σε τούτον τον ματαιο και (προσθέτω) αντιποιητικό κόσμο. Δυστυχώς χάνεται η ανιδιοτέλεια και μαζί της κάθε ίχνος φαντασίας και ρομαντισμού (στοιχεία σίγουρα απαραίτητα για διαχρονική δημιουργική προσπάθεια).

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.