Μετάβαση στο περιεχόμενο

Δικαίωμα δόμησης σε κάθετη ιδιοκτησία, αυστηρά ανάλογα με τα χιλιοστά οικοπέδου


jimarassss

Recommended Posts

Τώρα σώθηκες! Οι δικαστές απλά παρατηρούν τι λένε οι δικηγόροι. Πρέπει να πέσεις σε καλό Δικαστή που να μη βαριέται και να μην τα έχει καλά με την τοπική κοινωνία. Το ερώτημα παραμένει. Από το πολυνομοσχέδιο με τον Αιγιαλό, ψηφίσθηκε κάποια διάταξη; Αν μου το απατήσετε αυτό, τα υπόλοιπα τα βρίσκω. Αναφορικά με αναθέσεις και τα λοιπά, όταν οι νόμοι είναι φτιαγμένοι "ναι μεν αλλά" ο κάθε νομικός/μηχανικός μπορεί να τον εφαρμόσει όπως θέλει.....όπως και έγινε. 

Τι ψηφίσθηκε από πέρυσι το καλοκαίρι αναφορικά με πολεοδομικά; Που μπορώ να το βρω αυτό;

 

κανείς  απο οσους απαντουν εδω  στο φορουμ... δεν εχει να "σωθει" και απο τιποτε..

 

εσεις ρωτατε...αρεσουν δεν αρεσουν οι απαντησεις, οφειλετε να τις αποδεχθειτε, εστω και αν δεν αρεσουν και να εκφρασετε τις τυχον   αντιρησεις σας    με πιό κοσμιες εκφράσεις..

 

Κατα τα λοιπα, θα λυσεις το προβλημα σου με τον μηχανικο σου η τον δικηγορο σου...

 

απο μενα τελος

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

κανείς  απο οσους απαντουν εδω  στο φορουμ... δεν εχει να "σωθει" και απο τιποτε..

 

εσεις ρωτατε...αρεσουν δεν αρεσουν οι απαντησεις, οφειλετε να τις αποδεχθειτε, εστω και αν δεν αρεσουν και να εκφρασετε τις τυχον   αντιρησεις σας    με πιό κοσμιες εκφράσεις..

 

Κατα τα λοιπα, θα λυσεις το προβλημα σου με τον μηχανικο σου η τον δικηγορο σου...

 

απο μενα τελος

Σορρυ αν προσβλήθηκες. Ήταν φιλική η έκφραση. Απλά προσπάθησα να εξηγήσω γιατί ψάχνομαι, ότι έχω πάει ήδη εκεί που μου πρότεινες και δεν βρήκα άκρη. Τώρα αν μου έφυγε και καμιά αγανάκτηση, μέσα στα πράγματα είσαι, σίγουρα καταλαβαίνεις!! Έτσι δεν είναι? Δεν έπεσες και από τα σύννεφα!

 

Τώρα στα απλά: Υπάρχει κάπου που το κράτος να ανακοινώνει αποφάσεις, γιατί άκρη μόνο μόνος μου θα βρω. Γιατί απάντηση , καλή ή κακή , δεν μου έδωσες! Απλά με στέλνεις.....

Edited by jimarassss
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

...Υπάρχει κάπου που το κράτος να ανακοινώνει αποφάσεις, ..

 

ΔΙΑΥΓΕΙΑ

καλή άκρη να έχεις και το θέμα παραξεχείλωσε πια και τελειώνει εδώ.

Ότι ρωτάς σου απαντάμε και μας λες ότι δεν σου απαντάμε.

Η άνευ λόγου κατανάλωση σιέλου ουκ ανδρός σοφού …. 

 


Οπότε το θέμα κλειδώνει ως ολοκληρωμένο μέχρι να το δει αρμόδιος συντονιστής.

Edited by Didonis
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα θεωρείται ότι έχει απαντηθεί εκτενώς και παραμένει κλειδωμένο.

Edited by kostassid
Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.