Μετάβαση στο περιεχόμενο

Χτισιμο παραθυρου απο γειτονα


Nkdms

Recommended Posts

για στάσου βρε συ κοπελιά να ξαναδώ το αρχικό,

όπως το κατάλαβα, απο την πλευρά του γείτονα θες να αφήσεις κάποιο παραθυράκι. Ξέχασε τo λίγο τα 'κλωστρά' και όπως τα λενε τα παράθυρα' Αν ο γείτονας δεν σου δώσει άδεια, δεν ρισκάρεις τίποτα, τίποτα δεν ρισκάρεις, προς την πλευρά του.  Αν τα βρείτε και σε πνεύμα συνενόησης συμφωνήσετε, να μην δημιουργεί πρόβλημα, τότε εντάξει

 

όμως, ομως ο ακάλυπτος σου είναι πολύ μικρός? Γιαί αν πχ έχεις 5μ, κάνεις ένα wc 2 και σου μένει χώρος για τον εξαερισμό ;)

Edited by Arche
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 23
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ο ακαλυπτος ειναι πολυ μικρος 1,60 το φαρδυ του τμημα ο τοιχος απο τον ακαλυπτο που ειναι συνορο με τον γειτονα απο την μερια μου ειναι μεσα στο χωμα,πανω απο το χωμα ειναι ενας φραχτης η συνεχεια του φραχτη και απο τις δυο ακρες του ειναι η πλατη του σπιτιου μου νοητα δλδ ο φραχτης ειναι ο τοιχος του σπιτιου μου για αυτο ρωτησα αν μπορω να αφησω ανοιγμα 50 ποντων περιπου με 2 καφασωτα, γιατι η διοροφη πολυκατοικια που βλεπει στον κηπο του σπιτιου μου εχει καφασωτο ενα τμημα της ,δεν ξερω τι λεει η νομοθεσια,πολυ θα ηθελα να το μαθω,οπως ειμαι σιγουρη πως αν οι γειτονες μπορουν να τα βρουν μεταξυ τους δεν υπαρχει θεμα,αλλα επειδη δεν ειμαι ουτε για προστιμα ουτε θελω να ειμαι παρανομη αλλα ουτε να τρωω βρισιδια απο τον γειτονα για αυτο ζητησα την γνωμη σας και συγνωμη που σας εχω ζαλισει

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.