Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εργασία στη Vinci.


civeng

Recommended Posts

Καλώς σας βρήκα συνάδελφοι!! :)

Γνωρίζει κανείς τι συνθήκες επικρατούν (εργασιακά κτλ) σε εργοτάξια της Vinci εντός Ελλάδος; Είμαι Πολ.Μηχ. με 2 χρόνια εμπειρία σε μεγάλη ελληνική κατασκευαστική (ΑΚΤΩΡ) με τις γνωστές συνθήκες των ελληνικών κατασκευαστικών. ΔΠΥ, χαμηλός μισθός, πολλές ώρες.

Αξίζει να ψαχτώ προς τους γάλλους;

 

Παρατήρηση: Τα θέματα πρέπει να αναρτώνται στην σωστή θεματική κατηγορία ανεξάρτητα της επαγγελματικής σας ιδιότητας. Ένας Πολιτικός Μηχανικός πχ δεν δημοσιεύει ένα θέμα που αφορά "Αμοιβές-Οικονομικά Αδειών" στην ενότητα των "Πολιτικών Μηχανικών".

Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής του forum.

Ευχαριστώ, Χάρης.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα civeng!!

Το τι εργασιεκές συνθήκες επικρατούν δεν γνωρίζω , αλλά έχω ακούσει από ατομα που έχουν δουλέψει στους Γάλλους ότι πληρώνουν πολύ καλά!!!!

Και γω ψάχνω και κοιτάζω για δουλειά στην vinci.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

χθες μίλαγα με μια συμφοιτητρια μου η οποια μου είπε οτι δουλευει στα γραφεια του εργοταξιου της συγκεκριμένης εταιρειας.

Δικη μου αποψη δεν έχω γιατι τυγχανει να είμαι και αρκετα μακρια απο την Πατρα.

Link to comment
Share on other sites

Acharicho σε ευχαριστώ πού μου απάντησες!!!!!

Ενδαφέρομαι να δουλέψω στην συγκεκριμένη εταιρεία...ξέρω ότι έχει εγκατασταθεί εργοτάξιο στην Πάτρα...αλλά κανείς δεν ξέρει να μου πει που είναι ακριβώς.....

Πάντως θα το εκτιμούσα πολύ αν κάποιος συνάδελφος γνωρίζει να μου πει κάτι πιο συγκεκριμένο!!!

Link to comment
Share on other sites

Για την vinci εχω ακουσει καλα λόγια απο φίλο πολ. μηχανικό. Είναι ευχαριστημενος, τους λεέι " πολυ επαγγελματίες".λολ..Για την Αβαξ ξέρει κανείς κατι?Μιας και λεμε για πληροφορίες..:P

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.