Μετάβαση στο περιεχόμενο

ηλεκτρολόγος συντηρητης σε ξενοδοχείο


694hle808

Recommended Posts

Διορθωσε το προηγουμενο σοτυ μηνυμα και ξαναγραψτο σε ελληνικα 

 

Φυσικα και αξιζει να δουλεψεις σε ξενοδοχειο.Απο την στιγμη που μιλας για 8ωρη βαρδια σημαινει οτι υπαρχουν και αλλοι ηλεκτρολογοι, αρα προκειται για μεγαλη εγκατασταση. Θα δεις αρκετα πραγματα. Τι θα προτιμουσες, να δουλευεις εγκαταστατης σε ηλ εγκαταστασεις ρουτινας? Κατι τετοιο θα ηταν βαρετο οσο δεν παει, και θα σημαινε στασιμοτητα οσο αφορα γνωσεις εμπειρια κτλ.

Link to comment
Share on other sites

εχει ενδιαφερον ... σιγουρα θα εχει βαρδιες ... αλλα εγω ξερω εναν που μενει μεσα τα καλοκαιρια και στην ουσια ειναι παρον στην δουλεια 24h το 24h περνει καλα λεφτα αλλα για 6 μηνες ... δεν ειναι κουραστικη δουλεια, τις περισσοτερες ωρες δεν κανει τιποτα αλλα πρεπει να ειναι μεσα συνεχεια ...

Link to comment
Share on other sites

εγώ βγήκα, είχα πάει από ένα ξενοδοχείο και γνώρισα τον συντηρητή, δούλευε 5 νθήμερο και κανονική βάρδια, μόνο που το ωράριο ήταν κυλιόμενο. Μου είπε άλλοτε δούλευε πρωι άλλοτε απόγευμα. Μια μελέτη ανακαίνισης είχα κάνει, πήρα τα σχέδια από τον διευθηντή, τα μελέτησα στο γραφείο μου, με την ομάδα μου και το τρίμηνο που κράτησε η κατασκευή πήγα άλλες 2 φορές.

Link to comment
Share on other sites

Το ενα σας ξινιζει το αλλο σας βρωμάει... Δουλεια να υπαρχει και ολα τα αλλα έρχονται

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αρμοδιοτητες? Οτιδηποτε στο ξενοδοχειο δουλευει με ρευμα. Τα λεφτα καθαρα στο χερι? Το χειμωνα θα σε κρατησουν ή σε θελουν μονο για 5-6 μηνες καλοκαιρι? Ωραριο? (περα απο καποιες μερες με ζημιες ή διακοπη δεη) θα σε θελουν εκει 16 ωρες/7 μερες κτλ? Αυτα και αρκετα αλλα ειναι που πρεπει να ξεκαθαρισεις για να δεις αν αξιζει να φυγεις απο εκει που εισαινα,

να με συγχωρείτε Μεσιέ.. είχα βιαστεί 2 δευτερόλεπτα πριν

Edited by Arche
Link to comment
Share on other sites

Είχα κάνει αυτή τη δουλειά επί ένα χρόνο, όχι σε ξενοδοχείο αλλά σε κάτι παρόμοιο.

 

Στο ΚΕΠΒ Θήβας σαν φαντάρος το 1986.

 

Άσχετα με το μισθό (90 δρχ/μήνα :smile: :-)) και το 24ωρο standby :mrgreen: :mrgreen:, οι εμπειρίες που απέκτησα μου ήταν/είναι πολυτιμότατες μέχρι σήμερα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.